Adet Döneminde Rahatlık İçin Everteen Menstrüel Kupa Temizleyici Alınır mı?

Hindistan’da Fiyat: 200 ml ürün için 342 INR
KADINLAR İÇİN EVERTEEN MENSTRUAL BARDAK TEMİZLEYİCİ ALIR MISINIZ?

Everteen adet kapları, adet döneminiz boyunca özgürce spor yapmanızı sağlayan süper hit bir üründür. Bardaklar yeniden kullanılabilir ve kanı toplar. Tekrar kullanıma hazır olması için kanı tuvalete atmanız ve adet kaplarını temizlemeniz yeterli! Pedlere çok uygun maliyetli, çevre dostu alternatifler ve kadınlar tüm kadın hijyeni ihtiyaçları için adet kaplarına yöneliyorlar.

 

Bununla birlikte, kan hızla mikrop toplayabileceğinden dikkatli değilseniz, adet kaplarını temizlemek bir görev olabilir. Bu nedenle ürünü tekrar kullanmadan önce, bardağın tekrar kullanım için güvenli olduğundan emin olmalısınız. Everteen adet kupası temizleyicisi tam olarak burada devreye giriyor.

Önde gelen bir kadın hijyen markası olan Everteen’in bu 200 ml’lik Menstural fincan temizleyicisi, menstrüel fincanınızı 5 dakika içinde dezenfekte etmenize yardımcı olabilir. Adet kabınızdaki mikroplardan kurtulmak çok önemlidir ve bu nedenle bu temizleyici tüm kadın hijyeni ihtiyaçlarınız için seyahat dostu olabilir. Everteen adet kabı bitki bazlı bir formüle sahip olduğu için artık kirli adet kapları için endişelenmenize gerek yok.

Silikon kabınız için Everteen adet temizleyicisinin %100 doğal aktif bileşenleri, mantar önleyici ve bakteri önleyici özelliklere sahiptir. Adet kabınızda üreyebilen ve adet kabınızı dakikalar içinde hızlı ve etkili bir şekilde dezenfekte edip dezenfekte edebilen o kötü mikroplarla ilgilenir!

Şaşırtıcı ve benzersiz Everteen adet kabı temizleyici ayrıca bitkilere dayalı bir formülasyona sahiptir ve bu nedenle adet kabı için temizleyicinin bu bitki bazlı formülü, adet kabınızda oluşmuş olabilecek tüm zorlu lekeleri durulayabilir. Enfeksiyonlardan ve diğer hastalıklardan kaçınmak için kadın hijyeni en yüksek önceliğe sahip olmalıdır ve Everteen’in bu adet kupası temizleyicisi mutlaka satın alınmalıdır. Muazzam bir 200ml için sadece 342 rupi fiyatıyla çok uygun.

Everteen’in kadın hijyeni için adet dönemi kupası temizleyicisi ayrıca çok özel bir fırça ile birlikte gelir. Fırça, adet kabınızın dış yüzeyine zarar vermez ve onu daha uzun süre yumuşak tutar, everteen adet kabınızın uzun ömürlü olmasını sağlar ve oradaki hassas ve hassas cildinizi korumalı ve güvende tutar.

Everteen adet için bardak temizleyici, kadın hijyeni için Hindistan’daki öncü markalardan birinden çok iyi bir üründür. Everteen’e tüm samimi hijyen ihtiyaçlarınız için güvenebilirsiniz, çünkü kadın sağlığına önem verirler ve bu nedenle bu menstrüel kap temizleyici ile ortaya çıktılar, böylece sert sabunlar ve sadece yumuşak menstrüel kupanıza zarar vermekle kalmayıp aynı zamanda diğer formülasyonları kullanmak zorunda kalmazsınız. hassas cildinize de zarar verir.

Kadınsı Hijyeninizi Önemsiyorsanız Everteen Menstrüel Kupa Temizleyiciyi Kontrol Etmelisiniz

Resim Kaynağı: 1 *Sponsorlu gönderi. (Tüm ürün resimleri ve açıklamaları markanın web sitesinden alınmıştır. Bu sponsorlu bir gönderidir. Satın almadan önce resmi web sitesindeki önlemleri ve diğer ürün bilgilerini okuyun)

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir