Angel Food Cake İncelemesinde NYX Butter Gloss

Tereyağı parlatıcısı, sıvı ruj gibi bir tüp ambalaj içinde gelir. Resimde de görebileceğiniz gibi bir doe-foot aplikatörüne sahiptir. Bu aplikatör, dudak parlatıcısını kolayca uygulayabileceğiniz ve tüm dudaklarınıza uygulamak için doğru miktarda parlatıcı alabileceğiniz için çok faydalıdır.

Aplikatörün ucu, gerçekten sevdiğim hassasiyet için biraz eğimli.

Benim görüşüm:

Bu dudak parlatıcısını hedefte ve anda gördüm. Daha izlemeden beğendiğimi söyleyebilirim. NYX rujlarının hayranıyım ama bu kendime ilk kez bir NYX dudak parlatıcısı aldım. Bu markanın Tiramisu, Vanilyalı Kremalı Pasta, Kırmızı kadife, Sorbet, Tarçınlı rulo vb. gibi birçok dudak parlatıcı tonu vardır. Toplam 31 dudak parlatıcı tonu mevcuttur.

Renklendirdiğimde, bu dudak parlatıcısının kremsi dokusunu ve rengini anında sevdim. Pembe tonlarında rujları ve parlatıcıları seviyorum, bu yüzden bu tam olarak buydu. Unutmayın, pigmentasyon ve tereyağlı doku kesinlikle onu harika bir seçim haline getiriyor. İlk kez dudaklarıma sürdüğümde tam ihtiyacım olan renkti bu yüzden çok mutlu oldum ve sahip olduğu tereyağlı yapısı nedeniyle dudaklarımı kurutmadı.

Bu dudak parlatıcısının kalan gücü 3-4 saattir. Bir aleyhte olan o parıltıyı geri almak için tekrar tekrar uygulamanız gerekir, ancak daha sonra dudak parlatıcısı 3 saatten fazla kalmaz. Dürüst olmak gerekirse, bu dudak parlatıcısı için de sürpriz olmamalı.

Genel olarak, dudak parlatıcıları söz konusu olduğunda, bunların kalın ve yapışkan olduğunu düşünüyoruz, bu nedenle birkaç saatten fazla giyilemez. Ancak bu NYX dudak parlatıcısı bunun yanlış olduğunu kanıtlıyor. Bu dudak parlatıcısı hafiftir ve dudaklarımızı hiçbir şekilde rahatsız etmez. Hafif rujlar üzerine giyilebilir ve hoş bir ince parlak görünüm verecektir.

Son derece kuru dudaklarınız varsa bunu her zaman aklınızda bulundurun, herhangi bir ruj veya dudak parlatıcısı uygulamadan önce dudaklara biraz dudak kremi sürmek her zaman iyidir.

Koku:

Bu dudak parlatıcısı, daha çok karamel gibi biraz güçlü tatlı bir kokuya sahiptir. Uygulamanın bir süre sonra kayboluyor, bu yüzden gerçekten bir sorun değil. Dudak ürünlerinde ağır bir koku sevmiyorsanız, sizi biraz tahriş edebilir.

İçindekiler:

Mineral Yağ/Paraffinum Liquidum/Huile Minérale, Polybutene, Diisostearyl Malate, Balmumu/Cera Alba/Cire d’Abeille, Silika Dimetil Silylat [NANO], Mikrokristalin Balmumu/Cera Mikrokristallina/Cire Mikrokristalin, Polietilen, Sorbitan Seskioleat, Parafin, Baryum Sülfat (CI 77120), Rosin/Kolofonyum/Kolofan, Fenoksietanol, Koku/Parfum. İÇERMEZ / PEUT CONTENIR (+/-): Titanyum Dioksit (CI 77891), Demir Oksitler (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Manganez Menekşe (CI 77742), Kırmızı 6 (CI 15850), Kırmızı 7 (CI 15850) ), Red 28 Lake (CI 45410), Yellow 5 Lake (CI 19140), Silika Dimetil, Sentetik Mum, Gliserin, Alümina, Baryum Sülfat, Sorbik Asit, Silika, Mineral yağ, Balmumu.

Fiyat: 8ml için 5 dolar

Rs 550/- 8ml için (Hindistan’da)

Oran: 5/5

Nihai Karar:

Geçmişte farklı markalardan çok fazla dudak parlatıcısı kullandım ama NYX’ten gelen bu dudak parlatıcısının sadece birinci sınıf olduğunu söylemeliyim, bu başka bir şey. Doku, gölgeler ve doku sadece en üst düzeydedir.

NYX’in dudak parlatıcıları çok mükemmel ve giyilebilir. Kalındırlar ancak dudakları tahriş etmezler ve tüm parti kıyafetleriyle günlük olarak giyilebilirler. MAC, Bobbi Brown, vb. gibi diğer markalara kıyasla fiyat aralığı da bütçe dostudur.

Genel olarak, bu dudak parlatıcısını satın almaya değer buluyorum ve satın aldığıma hiç pişman olmadım. Aslında, kendim için de bu dudak parlatıcısının diğer tonlarından biraz daha alacağım. Bu dudak parlatıcısını makyajsız bir görünümle kullanabilirsiniz, size çok iyi görünecek doğal pembe renkli parlak dudaklar verecektir.

Bunlar, dudaklara uygulandığında çok güzel göründükleri ve o kadar kremsi oldukları için sahip olunması gereken dudak parlatıcılarıdır, bunları uyguladıktan sonra dudak kuruluğu sorununuz olmayacaktır. Hanımlar, bu parlatıcıları her uyguladığınızda çok fazla iltifat alacaksınız, bu yüzden hazır olun!

Bu ürünle ilgili sevdiğim en önemli şeylerden biri, partilerde veya işte giyilebilecek bir parlak olması ve yine de iyi görünmesi. Öyleyse, iyi bir dudak parlatıcısı arıyorsanız, bu NYX Butter Gloss’u deneyin!

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir