ARKET Tüm Yıl Boyunca Giydiğim Her Zımba

Her renkte sahip olduğum keten gömleklerden, sahip olduğum en iyi atletlere…

Bu bölümlerin düzenli bir okuyucusuysanız, benim büyük bir hayranı olmam sizi şaşırtmayacaktır. ARKET*. BÜYÜK BİR HAYRAN gibi. Aslında marka, gardırobumun büyük bir yüzdesini, özellikle günlük ihtiyaçlarımı oluşturuyor. Markanın benim için gerçekten öne çıktığı yer burası. Zamana ve tekrarlanan kullanıma dayanacak şekilde yapılmış, zahmetsizce oturan klasik zımba telleri yaratma ve tasarlama becerisine sahipler (onların keten gömleklerini ne sıklıkta giyip yıkadığımı gördün mü?!?). Bu yüzden bugün, sahip olduğum ve gerçekten temellerimin temelini oluşturan ve en iyi gardırop yatırımlarımdan bazıları olduğunu düşündüğüm parçaları paylaşıyorum.

KETEN

ARKET keten koleksiyonunu ne kadar çok sevdiğime dair bu noktada koca bir tez yazabilirim gibi geliyor. En sevdiğim şey bütün bir set satın almak – ya şortlu bir gömlek ya da pantolonla eşleşen bir gömlek, böylece baştan aşağı keten işini yapabilirim ve kendimi bir salatalık kadar havalı hissedebilirim. Gömlek açısından bayılıyorum ARKET Büyük Beden Keten Gömlek*. Son iki yazdır gardırobumun vazgeçilmezi oldular ve bu yakın zamanda değişmeyecek. Siyah ve bej stilini her zaman sevmişimdir, ancak bu yaz ‘koyu bej’ stilinin eklendiğini görüyor. sağ benim sokağımda Bu yaz bunlardan birkaçını da ekledim. ARKET Kısa Kollu Keten Gömlek* Kesinlikle kaynadığında harika olacak olan rotasyonuma ve yine uyumlu bir pantolonla veya şortla, hatta yukarıdaki fotoğraflardaki gibi kotlarla giymek için harika bir şey. bu ARKET Keten Şort* Çok, çok rahatlar. Tatile gidiyorsanız veya evde rahat bir şeye ihtiyacınız varsa harika, ama bunları büyük beden gömlek ve biraz kalın sandaletlerle giymeyi seviyorum. Ve sonra ARKET Keten Büzgülü Pantolon* sadece böyle bir kazanan. Yine ipli bel için buradayım ve baştan aşağı keten bir görünüm ne kadar şık bir kıyafet.

T-SHIRT

T-shirt çekmecem çoğunlukla ARKET’ten oluşuyor ve haklı olarak. Konu T-shirtler olduğunda hepsini yapıyorlar – daha hafif, havadar stiller, daha ağır ve daha yapılandırılmış kesimler, bisiklet yakalar, büyük beden, bedene oturan – sizi koruyorlar. Birini seçmek zorunda kalsaydım, seni yönüne yönlendirirdim. ARKET Ağır Sıklet Tişört*. Bu sadece çok benzersiz. Tam olarak teneke üzerinde yazan şeyi yapar ve vücudunuzdan uzakta oturan daha sıkı bir uyum sağlar, ancak yine de kot pantolonun içine tıkıştırılmış halde harika görünür (ayrıca artık bir Büyük Beden Kalıp* fazla). bu ARKET Bisiklet Yaka T-Shirt* bir klasiktir ve *tam* doğru kalınlıktadır (ve yukarıdaki fotoğraflarda giydiğim de budur). Kışın üst üste giyilebilecek kadar ince ama ısındığında kendi başına giyilebilecek kadar kalın. Kısa kollu modeller sıralandı, hoşuma gittiğini söylemeliyim. ARKET Uzun Kollu T-Shirt*. Bunlardan birini siyah pantolon veya geniş paça kot pantolon, bazı sandaletler ve büyük bir tote ile giymenin çok klasik bir yanı var. Bu kombinasyonda çok zahmetsiz bir şey var.

TANK ÜSTLERİ

Atletler tüm yıl boyunca ulaştığım bir şey. Kışın süveterlerin altına, geçiş aylarında ceketlerin altına temel katman olarak giymek için mükemmeldir ve daha sonra kendi haline gelirler – tam anlamıyla – yazın. bana göre ARKET Ribana Racer Atlet* bulduğum en iyi yarışçı sırtı stili. Kolun etrafını yassı bir şekilde keser ve sutyen kurulumunuzu gizli tutmak için altına uyarlamak çok zor değildir. Siyah, beyaz ve haki yeşilim var (tekrar stoklara girerse %100 favorilerime ekleyeceğim – harika bir nötr yeşil). Koltuk altı bölgesinde biraz daha fazla kapsama alanı istiyorsanız, o zaman öneririm ARKET Ribana Atlet* – yukarıdaki fotoğraflarda giydiğim, ARKET Krinkle Saten Pantolon*. Kumaş, yarışçı stilinden biraz daha kalın ve daha az nervürlü, bu yüzden ikisinin yer değiştirmesini seviyorum. Bu iki tarz arasında benim kolsuz çekmece kapaklarım herşey bazlar.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir