Bahçıvanları İlgilendiren Yaklaşan Etkinlikler

Önümüzdeki hafta Oahu’da bitkilerle ilgilenenlerin katılmak isteyebilecekleri iki etkinlik var.

1 Mayıs Hawaii’de Lei Günüdür

1 Mayıs 2014 Perşembe, 87. Yıllık Lei Günü Kutlaması olacak. Şenlikler ve eğlence sabah 9:00’da başlıyor ve 17:30’a kadar devam ediyor Lei yarışması sergisi 13:00’den itibaren izlenebilir. Programın tamamını burada görebilirsiniz.

Bu, lei yapımında çok çeşitli bitki parçalarını görmek için harika bir yerdir. Modern lei yapımında yerli bitkiler, istilacı bitkiler, yatak bitkileri, yabani otlar ve hatta meyve ve sebzeler kullanılır. Rekabetçi amatörler tarafından yapılan leyler ve uzun yıllara dayanan deneyime sahip kişiler tarafından yapılan leyler vardır.

Yarışmaya katılan Lei’nin geçmiş yıllardaki bazı fotoğraflarını burada görebilirsiniz.

Oahu Tohum ve Bitki Değişimi

Bu blogda ilk yıllık Oahu tohum ve bitki değişimi hakkında yazdım ve bu girişi buradan okuyabilirsiniz. Ya da doğrudan bu yılki etkinlikle ilgili bilgilere gitmek isterseniz, ayrıntıları burada bulabilirsiniz. Bu yılki etkinlikle ilgili ilginç olan şey, 4 Mayıs 2014 Pazar günü iki yerde gerçekleşecek olmasıdır. Bir site geçen yılla aynı, Kualoa Çiftliği’nin Hale Moilii Balık Havuzu ve bu yıl yenisi 86-660 numaralı Kahumana Çiftliği’nde. Lualualei Çiftlik Yolu. İki site, adanın hangi tarafında yaşıyor olursanız olun, onu daha uygun hale getirir.

Her iki etkinlik de saat 11’de başlıyor ve gün batımına doğru gidiyor. Tohumları veya bitkileri (uygun şekilde etiketlenmiş) getirebilir ve başkalarıyla değiştirebilir veya kendinizi sadece dersleri dinlemek, eğlencenin tadını çıkarmak ve bahçeniz için yeni veya eski favorileri toplamak için getirebilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir