Beauty Pie’nin Şenlikli Teklifinden Ne Almayı Öneririm?

Yılın en harika zamanı…

Bu gönderi, reklam bağlı kuruluş bağlantıları (“*’ ile gösterilir) ve hediye edilen öğeler (“reklam – hediye edilen” ile gösterilir) içerir. Feragatnamemin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

*Bu gönderi ile bir işbirliği içerir güzellik pastası & hediyelik ürünler

güzellik pastası* pek çok şeyi iyi yapın; haber bültenleri (tam anlamıyla her birini baştan sona okudum), sosyal medya tanıtımları (laboratuarların içindeki görünümlere göz gezdiriyorum), müşteri geri bildirimlerini dinlemek (sanırım tırnak bakımı ufukta olabilir!), ama onlar Gerçekten hediye vermeyi bilmek Arkadaşlarım ve ailem için bir araya getirdiğim şeyler açısından yıl boyunca kolayca en yetenekli markamdır, ancak bayram dönemi geldiğinde her zaman bir adım daha ileri giderler ve tekliflerini sunarlar. hatta daha çekici *Kontrol etmek ister misin? İşte en iyi seçimlerim…

EN İYİ GÜZELLİK TURTA HEDİYE SEÇİMLERİM

*En Son ve En Harika Kit – demek istiyorum kurs Bu burada olacaktı, ancak bu gönderi yayına girene kadar hala stoktaysa bir muz yerim! 12 pakette 14 tam boyutlu öğe, lüks boy EDP, bir imza taşıma çantası ve bir sürpriz (hepsi *muhteşem* koyu yeşil makyaj çantası içinde sunulur) – eski ve yeni bir dizi klasik içerir. Yalan söylemeyeceğim, bunu kendime saklamak isterdim!

*Go-To Nude’da Dudak ve Tırnak Koordinatları & Akşam Cazibesi – Bu harika küçük setler 25 sterline geliyor ve üç tam boyutlu ürün içeriyor; bir oje, bir ruj ve buna karşılık gelen bir dudak kalemi. Bunların biraz güzellikten hoşlandığını bildiğin bir Gizli Noel Baba alıcısı için harika bir hediye olacağını düşünüyorum. Dudak kalemlerini zaten yolda test ettim ve size SON olduklarını söyleyeyim.

*Köknar Balzamı, Sandal Ağacı ve Tatlı Portakal Lüks Kokulu Mumtamam tamam Kolumu büküyorsan ve bana burada hediye listesinden bir favori seçmemi sağlıyorsan, o zaman İŞTE BU. Normalde büyük bir çam hayranı değilim-y Noel mumları – bana haftanın herhangi bir günü baharatlı bir tane verAncak, bu bir araba hava spreyi gibi kokma eğilimini alt üst ediyor ve bunun yerine önünüzde çok sıcak ve portakal dilimleriyle dolu sıcak bir şarapla bir ormandaymışsınız gibi kokuyor. Gerçekten. Bir şey seçmem gerekseydi, bu olurdu.

*Angelique’in Mektupları Eau De Parfum & Figuier De Dalmatie Eau De Parfum – Parfüm klasik bir hediye seçimidir ve bunların her ikisi de BP sahnesinde yenidir ve sınırlı sayıda üretilmiştir. Referans olarak, ağır bir kokuyu seven biri değilim, ancak bunların her ikisinin de hafif, meyvemsi bir tonu var ve bu da onları çoğu koku tercihi için genel olarak oldukça uygun kıldığını düşünüyorum. Angelique’in Mektupları limon, tarçın ve tatlı tütün notaları içeren taze ama hafif dumanlı bir kokudur ve Figuier De Dalmaçya frangipani, incir ağacı ve vanilyaya selam veren meyvemsi bir incir kokusu – çok yönlü iyi bir koku.

Ancak, kendinizinkini bir araya getirmek isterseniz güzellik pastası* paket, birçok kez arkadaşlarıma hediye ettiğim aşağıdakileri kişisel olarak tavsiye edebilirim ve çoğu zaman geri gelip daha fazlasını isterler. Arsız, ama buna mecbur olduğum için mutluyum…

*Ruh Sağlayıcılar Vücut Şampuanı & Vücut Ovması – Bu iki ürün her zaman benim hediye verme başlangıç ​​noktamdır. Bunlardan biri veya her ikisi için gideceğim ve sonra bundan bir kit yapacağım. Bu sadece harika, küçük, şımartıcı bir ikili ve SCENT?! Narenciye cenneti.

*Süper Sağlıklı Cilt Dudak Balsamı – Ne zaman harika bir dudak kremi bulduğunuzu biliyor musunuz? Besleyen ama yağlı olmayan mı? Gerçekten bir şey yapıyormuş gibi hisseden biri mi? Bu o. SPF30 için artı puanlar – tüm yıl boyunca hediye etmek için harika bir şey.

*Frenk Üzümü & İncir Kokulu Mum – Bu mum hakkında konuşmamdan sıkıldığını biliyorum, ama bu sadece benim favori mum. Son. Ayrıca bunu şimdiye kadar satın aldığım her arkadaşım benden her zaman başka bir tane için sipariş vermemi istedi. Kesinlikle kalabalığı memnun ediyor.

*%100 İpek Saç Tokaları – İnsanlar bunlarla uyumayı bırakmalı! Bence onlar BP’nin en hafife alınan mücevherlerinden biri! Bunları, hayatlarını ne kadar değiştirdikleri hakkında yorum yapmadan birine asla hediye etmedim. Saçınızı gerçekten dik tutan ipek tokalar. İnanılmaz.

*Plantastik El Kremi – Her zaman yatağımın yanında bundan bir tüp bulundururum, bu yüzden onu akşam güzellik rutinimin bir parçası olarak eklemeyi hatırlıyorum. Çok ağır olmaması harika, bu yüzden çabuk emiliyor ve kim bir el kremini sevmez ki?

*Footopia Ayak Kremi – Bu sadece düz bir ayak kremi. Zil ve ıslık yok, sadece işi bitiren basit bir formül ve sabahları topuklarınızı süper yumuşak yapan hızlı emilen bir formülle ayaklarınızı nemlendirir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir