Cetaphil Sun SPF 50+ Hafif Jel İnceleme

Merhaba bayanlar! Bugün Cetaphil Sun SPF 50+ Hafif Jel Güneş Koruyucu’yu inceleyeceğim. Bu güneş kremini şimdiye kadar beğendim ve bu güneş kremini almayı düşünen herkese yardımcı olması için bir inceleme yazmak istedim.

Bu nedenle, bir güneş kremi satın almayı planlıyorsanız, seçim yapmanıza yardımcı olabileceği için bu incelemeyi okuyun!

Ürün hakkında:

Cetaphil güneş kremi, içinde E Vitamini içeren jel benzeri çok hafif bir güneş kremidir. Bu güneş koruyucu, cildimizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur ve cilt kanseri riskini azaltarak erken yaşlanma koşullarının önlenmesine yardımcı olur.

Marka, Cetaphil Sun SPF 50+ Hafif Jel’in tüm cilt tipleri, özellikle hassas ciltler için formüle edildiğini ve yüz/vücut için uygun olduğunu iddia ediyor. Suya dayanıklı, Kokusuz, Parabensiz, Komedojenik Olmayan ve Hipoalerjeniktir.

Doku:

Bu güneş kreminin dokusu bir jel gibidir ve çok sulu bir türdür. Saniyeler içinde emiliyor ki bu harika bir şey ve bu güneş koruyucuyu uyguladıktan sonra makyaj yapabilirsiniz, cildi yağlı yapmaz. Normalde güneş kremleri kremsi ve kalındır ama bu çok incedir.

Formül ve kıvam da çok hafiftir, bu yüzden cilde çok hızlı emilir.

Koku:

Güneş kremi herhangi bir kokuya sahip değildir, ancak çok az ve hafif olan tıbbi bir kokusu vardır. Koku duyuları tahriş etmez, aslında güneş kremini uyguladıktan çok kısa bir süre sonra kaybolur.

Ambalajlama:

Bir tüp paketinde gelir, ambalaj bir parmak arası açıklığı olan basit beyaz renktedir. Kullanım için gerekli miktarda ürünü sıkabilirsiniz. Güneş koruyucunun boyutu seyahat dostu ve seyahat ederken gerçekten sevdiğim herhangi bir kese, çanta veya makyaj çantasına sığabilir.

Benim görüşüm:

Küçük bir genel bakış, Neutrogena ultra şeffaf güneş kremini 2 yıldır kullanıyorum ve çok hafif ve yapışkan olmadığı için en sevdiğim güneş kremi oldu. Değişiklik olsun diye yeni bir güneş kremi denemek istedim ve bir arkadaşım bu Cetaphil jel güneş kremini tavsiye etti, ben de gidip bunu kendim için aldım.

Cetaphil markasının her zaman hayranı oldum ve çoğunlukla nemlendiricileri, yüz yıkama ve sabun gibi tüm ürünlerini kullandım. Ürünler gerçekten çok iyi ve iddia ettikleri gibi çalışıyor. Geçmişte bu markanın hiçbir ürününden şikayetim olmadı, ürünleri cilt tipim için iyi çalışıyor.

Yağlı cildim olduğu için burada ve orada kırılma eğilimindeyim, bu yüzden ağır veya kalın olmadıkları için jel formüllü losyonları / güneş kremlerini seviyorum. Bu güneş kremi tam olarak cilt tipim için güneş kremi istediğim tipte ve akneli yağlı cilt tipine uygun, bu yüzden harika bir şey.

Bu güneş kremi muhtemelen Neutrogena’dan sonra ikinci favorim. Bu güneş koruyucusunu uyguladıktan sonra ciltte beyaz bir döküntü olmaz, ancak evet, fazla uygularsanız bazı beyaz lekeler göreceksiniz, bu nedenle sadece minimum miktarda güneş kremi alın ve uygulayın.

İncelemeye geri dönersek, bu Cetaphil güneş koruyucusunu 2 hafta boyunca kullandım ve dürüstçe bunun çok iyi bir güneş koruyucu olduğunu düşünüyorum. İlk kullandığımda gerçekten güneş kremi olduğuna inanmadım, yani çok hafifti ve cildime herhangi bir şey sürmüş gibi bile hissetmedim. Güneş koruyucu jel, kullandığım an cildimde herhangi bir beyaz kalıntı veya leke bırakmadı, hatta cilt tarafından çok çabuk emildi.

Sahip olduğum bu güneş kremi hakkında bir şikayet, büyüklüğü ve ödülü ile. Güneş kremi, boyutu dikkate alındığında pahalıdır. Rs 1080 için 50ml gibi güneş kremi için biraz fazla. Ayrıca, yalnızca bir boyut (50ml) mevcuttur.

İçindekiler:

Aqua, Etilheksil Metoksisinamat, Alkol, Bis-Etilheksiloksifenol, Metoksifenil Triazin, Dietilamino Hidroksibenzoil Heksil Benzoat, Etilheksil Triazon, Metilen-Bis-Benzotriazolil, Tetrametilbütilfenol, BHT, Glikoz, C12-15, Gumzoat, Heksilhan

Bu nasıl kullanılır:

Bu güneş koruyucudan bol miktarda elinize alın.

Güneşe çıkmadan 20 dakika önce tüm yüzünüze ve vücudunuza uygulayın.

Cildinizde güneş korumasını sürdürmek için her 2 saatte bir yeniden uygulayınız.

Tüm yüzü ve boynu kapatmak için bu güneş koruyucudan sadece bezelye büyüklüğünde bir miktar kullanılır. Çok fazla kullanılması durumunda yüzünüzü parlak ve beyaz hale getirebileceği için çok fazla ürün uygulamayın.

Fiyat: rupi 1080

Oran: 4.8/10

Nihai Karar:

Bu güneş kremi, şüphesiz, gidebileceğiniz iyi bir şeydir. Formül yazlar ve kışlar için mükemmeldir, cilt üzerinde çok yağlı ve süper hafif değildir.

Bu güneş kremini kesinlikle tavsiye ederim. Yağlı ve hassas bir cildiniz varsa, bu güneş kremi yağlılığı artırmadığı için iyi bir seçenek olacaktır. Bu güneş kremi, düzenli olarak kullanırsanız işini görür. Yaz aylarında, yapışkan veya yağlı hissetmemesi için çok hafif ve jel benzeri losyonlara veya güneş kremlerine ihtiyacımız var. Bunu akılda tutarak, bu Cetaphil jel güneş kremi, hafif dokusu nedeniyle yazlar için en iyi güneş kremlerinden biridir.

Aldığımız ürün miktarı için fiyat oldukça pahalı, bu yüzden bu güneş kreminin bir eksisi. Diğer markaların daha düşük fiyata iyi güneş koruyucuları varsa, pek çok insan bu güneş kremine yatırım yapmaz. Neutrogena ve güneş kremi gibi, bunların ikisi de iyi çalışıyor ve iddia ettiklerini yapıyor ama Cetaphil birinin fiyatı, söyleyebilirim ki, en üstte. Bu güneş kreminin fiyatı kesinlikle hayal kırıklığı yaratıyor.

Kendiniz için iyi, hafif jel bir güneş koruyucuya yatırım yapmak istiyorsanız, bunun için gidin derim. Ancak fiyatı önemliyse ve güneş kremine çok fazla para harcamak istemiyorsanız Neutrogena ultra şeffaf güneş kremi sizin için en iyisi olacaktır.


Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir