Cilt, Saç ve Sağlık Sorunlarınız için NatureSure Hint Yağı!

Nature Sure Hint Yağı (Ricinus Communis) – Cilt, Saç ve Sağlık İçin Terapötik Taşıyıcı Yağ: ARANDİ TEL:

%100 saf malzemelerle üretilen NatureSure Hint yağı, güzel saçlar ve parlak bir cilt için iksirdir. E Vitamini, Omega 6 ve proteinlerle zenginleştirilmiş, kuru cilt, güneş yanığı, dermatit ve diğer cilt ile ilgili problemler için yatıştırıcı, gevşetici ve sakinleştirici bir çaredir. Kollajen üretimini artırır ve cildi nemlendirir. Ayrıca mide ile ilgili her türlü problem için oldukça faydalıdır.

Fiyat: TL Hindistan’da 110ml için 257.

Aslen Hindistan ve Afrika’da yetiştirilen hint yağı (Ricinus communis), antik çağlardan beri tıbbi ve iyileştirici özellikleriyle dünya çapında ünlüdür.

Nature Sure Castor Oil, cilt nemlendiricisi, saç kremi, müshil, anti-enfektif ve bağışıklık güçlendirici olarak işlev gören her derde devadır – hepsi aynı anda. Nature Sure Hint Yağı masajı, emziren annelerin kan dolaşımını hızlandırmasına ve vücudun anne sütü salgılama için doğal kapasitesini geri kazanmasına yardımcı olur.

  1. Kuru cilt, güneş yanığı, dermatit için yatıştırıcı gevşetici, akne, beyaz lekeler ve diğer cilt ile ilgili sorunları tedavi eder
  2. Cilt nemlendiricisi ve saç kremi görevi görür
  3. Doğal müshil, anti-enfektif, bağışıklık güçlendirici
  4. Vücudun anne sütü salgılama için doğal kapasitesini geri kazanmaya yardımcı olur
  5. Kırışıklıkları ve yaşlanmayı önler
  6. Dte of AYUSH tarafından onaylanmış GMP ve ISO sertifikalı birimlerde %100 saf ve birinci sınıf malzemelerle yapılan ürünleriyle dünya çapında güvenilen bir marka olan Nature Sure’den garantili kalite

GÜVENLİK BİLGİSİ: Ağızdan tüketilecekse önceden doktorunuza danışınız.

Hint yağı çok zengin bir antioksidan kaynağıdır ve saç ve cilt için iyileştirici özelliklere sahiptir ve sedef hastalığı ve egzama gibi sorunları yatıştırabilir. Derinlere indiği ve gözeneklere nüfuz ettiği için, yüz temizleyici görevi gören kiri ve kiri çıkararak ve çözerek yağ temizliği için de kullanılabilir. Hint yağı veya arandi yağı ayrıca saç dökülmesini azaltabilir ve saçı kalınlaştırıp daha güçlü, daha parlak ve daha sağlıklı hale getirirken saç dökülmesini önleyebilir.

Hint yağına uçucu yağ ekleyebilir veya zeytinyağı ile karıştırarak saçınıza ve saç derinize masaj yapabilirsiniz. Hint yağı, daha kalın ve daha uzun kirpikler ve uğrunda ölmeye değer kaşlar vererek büyümeyi hızlandırmak için kirpiklere ve hatta kaşlara uygulanabilen, besin açısından zengin, çok yönlü bir yağdır!

Bu saf yağ tırnaklarınıza uygulanabilir ve onları nemlendirmek ve tırnaklarınızı güçlendirmek için tırnak etlerine masaj yaparak sürülebilir. Bu bakım yağı cildin derinliklerine kolayca nüfuz eder ve vücut masajı veya hatta rahatlatıcı bir saç ve saç derisi tedavisi için diğer yağlarla karıştırılabilir. Hint yağı, vücudu ve zihni yatıştırmak ve sağlığı geliştirmek için aromaterapide kullanılabilen zengin bir yağdır.

Hint yağı, omega 9 yağ asidine sahip olduğu için ince çizgilerin, kırışıklıkların, sivilce izlerinin solmasına yardımcı olabilir ve hatta bakteri üremesini engelleyebilir. Hint yağı küçük kesiklerde de kullanılabilir ve yaşlanmayı önlemeye yardımcı olabilir. Hint yağı, doğal haliyle cildinizin esnekliğini artırmaya yardımcı olabilir ve antibakteriyel ve mantar öldürücü özellikleri kepek tedavisine yardımcı olabilir. Hint yağı, güçlü bir müshil etkisi yaratacak şekilde vücutta parçalanır ve bu nedenle tüketildiğinde kabızlığın giderilmesine de yardımcı olabilir.

ŞİMDİ BURAYA TIKLAYARAK DOĞA HİNT YAĞI SATIN AL!

Görüntü Kaynağı: 1 2

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Adet Döneminde Rahatlık İçin Everteen Menstrüel Kupa Temizleyici Alınır mı?

Hindistan’da Fiyat: 200 ml ürün için 342 INR KADINLAR İÇİN EVERTEEN MENSTRUAL BARDAK TEMİZLEYİCİ ALIR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir