DOĞA TARAFINDAN AGNIMANTHA KAPSÜLLERİ İLE KİLO KAYBI YOLCULUĞUNUZU ARTIRIN

Nature Sure Agnimantha Kilo Kaybı Formül Kapsülleri Erkekler ve Kadınlar İçin-


%100 saf, birinci sınıf doğal bileşenlerle yapılan Nature Sure Agnimantha Zayıflama Formülü, sindirimi ve metabolizmayı iyileştirerek ve idrara çıkma sıklığını artırarak kilo vermeye yardımcı olur. Obeziteyi (medoroga veya sthaulya) yönetmek ve doğal olarak kilo vermek için vata (hava) ve kapha (toprak) doshaları (hastalıklar) dengelemek için binlerce yıldan beri kullanılan bilimsel olarak kanıtlanmış bir Ayurvedik terapiye dayanmaktadır.

Hindistan’da Fiyat: 60 kapsül için 1790

İnsan vücudu, lenf, kan, kas, yağ, kemikler, sinir sistemi ve üreme sistemi olmak üzere yedi dhatustan oluşur. Obez insanlar, yalnızca meda dhatu (yağ dokusu) ile aşırı beslenme eğilimi gösterirken, kalan altı dhatus (doku) yetersiz beslenmeye devam eder. Bu, yağ metabolizmasını engelleyen anormal bir kapha birikimine yol açar. Bu tür kapha-dominant vücut tipleri kolayca fazla kilo alma eğilimindedir, ancak kaybetmek için mücadele eder.

Nature Sure Agnimantha Kilo Verme Formülü, jatharagni’yi (sindirim için gerekli olan vücudun iç ısısını) düzenler, böylece fazla kaloriler depo yağına dönüşmez. İdrar söktürücü etkisi, sık idrara çıkma yoluyla metabolik toksinleri temizler ve hücresel sağlığı destekler.

Nature Sure Agnimantha Kilo Kaybı Formülü, enerji ve canlılığın kilidini açmak için besinlerin biyolojik olarak kullanılabilirliğini artırır ve kronik yorgunluğu önler. Kolesterol ve trigliseritleri düşürür ve insülin direnci, hipertansiyon, tıkalı arterler ve lipid, böbrek ve safra kesesi bozuklukları gibi rahatsızlıkları önler.

Bu bitkisel-mineral bileşik, biyo-kazıma, biyo-arttırıcı, sindirim, büzücü ve gençleştirici özelliklere sahiptir. Ayrıca Kapha ve Vata doshalarını nötralize eder.

ÖNEMLİ FAYDALAR:

  1. Yağ metabolizmasını doğal olarak düzenleyerek aşırı yağ dokusu birikimini önler
  2. Metabolik toksinleri renal yoldan temizler, hücresel sağlığı destekler
  3. Kolesterol ve trigliseritleri düşürür
  4. Enerjiyi açar ve kronik yorgunluğu azaltır
  5. Vücuttaki temel besinlerin biyoyararlanımını ve emilimini artırır
  6. Fitness için gerekli olan vücudun elektrokimyasal dengesini geri yükler
  7. İnsülin direnci, hipertansiyon, tıkalı arterler ve lipid, böbrek ve safra kesesi bozuklukları gibi bozuklukları önler.
  8. GMP ve ISO sertifikalı birimlerde %100 saf ve birinci sınıf bileşenlerle yapılan ürünleriyle dünya çapında güvenilen bir marka olan Nature Sure™’den garantili kalite

Önlemler:

Nature Sure Agnimantha Kilo Verme Formülü, yetişkinler tarafından önerilen dozlarda oral tüketim için genellikle güvenlidir. Başka bir ilaç kullanıyorsanız, Agnimantha Kilo Kaybı kapsüllerini almadan önce doktorunuza danışın. Nature Sure Agnimantha Zayıflama Formülü hamile ve emzikli kadınlar, çocuklar ve bebekler için önerilmez.

Görsel kaynağı: 1 2 (Sponsorlu gönderi, tüm bilgiler markanın web sitesinden alınmıştır)

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Adet Döneminde Rahatlık İçin Everteen Menstrüel Kupa Temizleyici Alınır mı?

Hindistan’da Fiyat: 200 ml ürün için 342 INR KADINLAR İÇİN EVERTEEN MENSTRUAL BARDAK TEMİZLEYİCİ ALIR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir