DOĞADAN GELEN MIND SHAKTI TABLETLERLE BELLEĞİNİZİ GELİŞTİRİN

Nature Sure Mind Shakti Tabletleri – Hafıza ve Konsantrasyon İçin:

Nature Sure Mind Shakti tabletleri, insanlık tarafından bilinen en güçlü beyin gıdalarının bir karışımını içerir. %100 saf, birinci sınıf ve doğal içeriklerle üretilen Nature Sure Mind Shakti tabletleri, optimal beyin fonksiyonunu destekler, çevresel ve yaşa bağlı bilişsel bozulmaları önler ve strese ve nörolojik bozukluklara karşı korur.

Hindistan’da fiyat: 60 kapsül için 894 INR

Nature Sure Mind Shakti tabletleri, 12 vitamin ve mineral ve yaklaşık 80 güçlü antioksidan veya anti-inflamatuar bileşik dahil olmak üzere 100’den fazla besin maddesi ile paketlenmiştir. Bunlardan bazıları A vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini, B3 vitamini, B6 vitamini, D vitamini, askorbik asit, β-karoten, flavonoidler, oleik asit, palmitik asit, stearik asit, alkaloidler, tanenler, fenolikler, saponinler, glikozit, sakız, folatlar, demir, çinko, kalsiyum, potasyum, magnezyum ve fosfor.

Ayrıca vücudumuzun büyümesi, hücresel sağlığı onarması ve sürdürmesi için ihtiyaç duyduğu sekiz temel amino asidin tamamını yenilerler. Beyin ve vücudun büyümesi için gerekli olan Omega-3 ve Omega-6’yı sağlarlar. Bu tabletler, vücuttaki besinlerin hızlı emilimini kolaylaştıran Behenik asit bakımından zengindir.

ÖNEMLİ FAYDALAR:

 1. Hafıza, konsantrasyon, dikkat, öğrenme ve problem çözme yeteneklerini artırmaya yardımcı olan kanıtlanmış beyin besinleri içerir
 2. Kısa ve uzun vadede doğal beyin işlevini geliştirir
 3. Beyin hücrelerinin en yüksek seviyelerde çalışması için gerekli olan kan hemoglobinindeki demir ve oksijen seviyelerini artırır.
 4. Bilişsel beyin fonksiyonu, DNA stabilizasyonu ve vücuttaki 300’den fazla enzimin düzgün çalışması için gerekli olan yüksek düzeyde çinko içerir.
 5. Ruh halini ve zihinsel sağlığı yükselten serotonin, noradrenalin ve dopamin gibi nörotransmitterleri (kimyasal haberciler) düzenler.
 6. Antioksidatif etki uygulayarak nöral dejenerasyonu önleyen zengin C & E Vitamini kaynağı
 7. Demans, hafıza kaybı, unutkanlık, dikkat eksikliğini (ADD/DEHB) önler.
 8. Serebral iskemi, felç (beyin krizi) ve diğer nörolojik bozuklukları önleyen bir serebro koruyucu görevi görür
 9. Alzheimer, Epilepsi ve Parkinson hastalığının yönetiminde faydalıdır
 10. Sentetik haplara kıyasla doğal olarak demirin daha yüksek biyo-emilmesine yardımcı olur
 11. Nöronları korur ve yaşa bağlı bilişsel hasarı geciktirir

GMP ve ISO sertifikalı birimlerde %100 saf ve birinci sınıf malzemelerle yapılan ürünleriyle dünya çapında güvenilen bir marka olan Nature Sure’den garantili kalite

Önlemler: Nature Sure Mind Shakti tabletleri, yetişkinler tarafından önerilen dozlarda oral tüketim için genellikle güvenlidir. Mide rahatsızlığı, mide ekşimesi, ishal veya mide bulantısı gibi belirtiler yaşarsanız dozu azaltın. Hamile ve emziren kadınlar ve tansiyonu (hipotansiyonu) çok düşük olan kişiler bu tabletleri almaktan kaçınmalıdır. Başka bir ilaç kullanıyorsanız olası kontrendikasyonlar için doktorunuza danışın.

Görüntü kaynağı: 1 2 (Sponsorlu gönderi, tüm bilgiler markanın web sitesinden alınmıştır)

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Adet Döneminde Rahatlık İçin Everteen Menstrüel Kupa Temizleyici Alınır mı?

Hindistan’da Fiyat: 200 ml ürün için 342 INR KADINLAR İÇİN EVERTEEN MENSTRUAL BARDAK TEMİZLEYİCİ ALIR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir