EKSTRA BAKIM VE TAM KADIN HİJYENİ İÇİN EVERTEEN INTIMATE HİJYEN MENDİLLERİ

Everteen doğal samimi kadınsı hijyen mendilleri, vajinal hijyen, samimi hijyen için ultra yumuşak mendiller, ayrı ayrı ambalajlanmış:

Everteen doğal samimi hijyen mendilleri, Hindistan’ın en hassas bölgenizde ULTRA YUMUŞAK bir his vermek için %100 doğal ve biyolojik olarak parçalanabilen kumaştan yapılmış ilk hijyen bezleridir. İlk defa, everteen doğal özel hijyen mendilleri, bu büyük paketleri yanınızda taşımamanız için rahatınız için ayrı ayrı sarılır. Şimdi el çantanızda bir gün boyunca ihtiyaç duyduğunuz kadar iki veya üç tane taşıyın.

Hindistan’da Fiyat: 15’li paket için 149 INR

Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiş everteen doğal samimi hijyen mendilleri sunar. everteen doğal samimi hijyen mendilleri, hafif temizleme özellikleri ile ferah ve temiz hissetmenize yardımcı olurken samimi rahatsızlıktan kurtulmanızı sağlar. Her mendil, %100 doğal ve biyolojik olarak parçalanabilen kumaştan yapılmış ultra yumuşaktır. Sıvıda kullanılan temel bileşenler, doğal bitki özlerinden elde edilir.

Everteen doğal samimi hijyen mendilleri, üstün kaliteli kadın hijyen bezleridir. Kadınsı özel hijyen mendilleri, vajinal bölgeyi silmek ve temizlemek için kullanılır. Kadınsı özel hijyen mendilleri, vajinal bölgeyi temiz, kokusuz tutmaya yardımcı olur ve vajinal enfeksiyonu önler.

Everteen doğal samimi hijyen mendilleri, vajinal bölgeyi temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Everteen doğal samimi hijyen mendilleri klinik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Everteen mendilleri ultra yumuşaktır ve doğal plan özlerinden elde edilen tıbbi solüsyon içerir. Everteen doğal samimi hijyen mendilleri, kendinizi taze ve temiz hissetmenize yardımcı olurken samimi rahatsızlıktan tam bir rahatlama sağlar. Everteen doğal samimi hijyen mendilleri vajinal enfeksiyon, vajinal kaşıntı, yanma hissi ve kötü kokuyu önlemeye yardımcı olur.

Everteen doğal samimi hijyen mendilleri adet döneminde mendil olarak kullanılabilir. Everteen özel hijyen mendilleri adet döneminde, idrara çıktıktan sonra, cinsel ilişkiden sonra veya sadece altta taze ve temiz hissetmek istediğiniz herhangi bir zamanda kullanmak için mükemmeldir. Everteen Natural Intimate Hijyen Mendilleri herhangi bir kimyasal madde içermez. Everteen Natural Intimate Hygiene Wipes’ın özel olarak tasarlanmış hafif formülü alkol, SLS ve parabenler içermez.

Vajinal bölgeyi her gün yıkamak için özel yıkama kullansanız bile, yine de gün boyunca tuvaleti kullandığınızda everteen doğal samimi hijyen mendilleri kullanmanız önerilir. Tuvalet çarşafları bakteri yuvası olduğundan ve vajinal enfeksiyona neden olabileceğinden, daha iyi kadın hijyeni sağlamanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, idrara çıktıktan sonra everteen doğal samimi hijyen mendillerinin kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca ilişkiden sonra everteen özel hijyen mendilleri kullanmalısınız.

İlişkiden sonra vajinal bölgede meni veya meni damlacıklarının kalma olasılığı yüksektir. Semen doğası gereği asidiktir ve vajinal enfeksiyona yol açabilir veya samimi rahatsızlıklara neden olabilir. Bu nedenle cinsel ilişkiden sonra vajinal bölgenizi temizlemek için everteen doğal samimi kadınsı hijyen mendilleri kullanmalısınız.

Everteen doğal samimi hijyen mendilleri, idrara çıkma veya cinsel ilişkiden sonra vajinal bölgeyi temizlemek için kullanılabilir. İdrar yapmak için umumi tuvaletleri veya ofis tuvaletlerini kullandığınızda, her türlü istenmeyen vajinal enfeksiyonu önlemenize yardımcı olmak için everteen doğal samimi hijyen çok kullanışlı olur. Everteen doğal samimi hijyen mendilleri, eksiksiz kadın hijyeni sağlamanıza yardımcı olur.

Görüntü Kaynağı: 1 2 (Tüm bilgiler ürünün web sitesinden alınmıştır. Sponsorlu yazı)

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Adet Döneminde Rahatlık İçin Everteen Menstrüel Kupa Temizleyici Alınır mı?

Hindistan’da Fiyat: 200 ml ürün için 342 INR KADINLAR İÇİN EVERTEEN MENSTRUAL BARDAK TEMİZLEYİCİ ALIR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir