Everteen Doğal Mahrem Yoğurt, Witch Hazel, Köpük Yıkama

Everteen Doğal Yoğurtlu Gençler İçin Yıkama, Everteen Clean And Dry Wash, Everteen Intimate Köpüklü Yıkama, Everteen Witch Hazel ile Anneler İçin Vajinal YıkamaEverteen lider bir kadın hijyen markasıdır. Birçok yeni ve yenilikçi ürüne sahiptir ve 4 yeni çeşit doğal vajinal yıkamayı piyasaya sürmüştür. Gençler ve anneler için olanlar ve yeni doğal samimi köpük yıkama hakkında daha fazla bilgi edelim.

Everteen Intimate Vajinal Yıkama NASIL KULLANILIR: Mahrem bölgenizi temiz eller ve su ile yıkayınız. Dış vajinal bölgenizi everteen Natural Intimate Wash ile yıkayın ve suyla iyice durulayın. Her gün sabah duşu sırasında ve gece yatmadan önce kullanın.

ÖNLEMLER/ GÜVENLİK BİLGİLERİ: Yalnızca harici kullanım için önerilir. everteen Natural Intimate Wash ürününü kullandıktan sonra suyla iyice durulayın. Göz ile teması halinde derhal bol temiz su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Direkt güneş ışığından uzakta oda sıcaklığında saklayınız.

YASAL UYARI: everteen Natural Intimate Wash’in rengi bitkisel içeriklerden dolayı değişiklik gösterebilir. Cilt üzerinde herhangi bir yeni kozmetik veya kişisel bakım ürünü kullanmadan önce daima bir yama testi yapın.

Everteen Natural Intimate Gençler İçin Yıkama – Yoğurtlu

Hindistan’da fiyat: 105 ml için 210 INR ve 210 ml için 371 INR.

Everteen yoğurt özel yıkamasında aloe vera, neem, deniz iğdesi ve yoğurdun iyiliği gibi maddeler bulunur. Gençlerin samimi cildi son derece hassastır ve ekstra bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenle ürüne protein ve laktik asit eklenmiştir. Bu iki bileşen doğal pH dengesini korur ve vajinal mantar enfeksiyonlarını önler. Bu yıkama hem genç kadınlar hem de gençler tarafından kullanılabilir. Deniz topalaklarının iyileştirici özellikleri kızarıklık ve tahrişin oluşmasını engeller. Aloe vera cildi nemlendirir ve iyi durumda tutar. Sağlıklı vajinal dengeyi yeniden sağlamak için yumuşak cildi beslemek için yoğurt eklenmiştir. Sadece bu değil, laktobasil gençlerde rahatsızlığı önleyebilir. Cildi parlak ve ışıltılı tuttuğu için genç kızlarınız için everteen vajinal yıkamayı satın almalısınız. Ayrıca cildi temizlemek ve vajinal cilt koyulaşmasını azaltmak için peeling özelliklerine sahiptir.

Everteen Anneler İçin Doğal Samimi Yıkama – Witch Hazel ile-

Hindistan’da fiyat: 105 ml için 210 INR ve 210 ml için 371 INR.

Deniz iğdesi, cadı fındığı ve aloe vera gibi %100 aktif doğal bitki özleri ile formüle edilmiş, Everteen’den kadınlar için özel yıkama, eksiksiz kadın hijyeni sağlamak için çok önemlidir. Orta yaşlı ve yaşlı kadınlar, hassas vajinal bölgelerini maya enfeksiyonlarından korumak için kullanmalıdır. Ayrıca sizi mantar ve bakteriyel enfeksiyonlara karşı korur. Mahrem bölgedeki tahriş ve iltihaplanma rahatsızlığa neden olabilir. Cilt yaralanmasını, küçük yanıkları veya morlukları onarmak için bu yıkamayı kullanın. Bu Everteen vajinal yıkamasındaki cadı fındığı tıbbi özelliklere sahiptir. Vajinal cildinizi kokusuz tutun ve cilde yeterli beslenme ve pH dengesi sağlamak için kullanın. Bu yıkama, özellikle annelerin bakteriyel vajinozu yönetmesi için yapılmıştır.

Everteen Natural Intimate Kadınlar İçin Yıkama-

Hindistan’da fiyat: 210 ml için 350 INR ve 105 ml için 180 INR

Her yaştan kadın, normal Everteen özel yıkamasını seçebilir. Mahrem yerlerin kaşınmasına ve yanmasına iyi geldiği kanıtlanmıştır. Everteen vajinal yıkama, hassas mahrem alanda kötü kokuyu önlemek için gereklidir. Maya enfeksiyonları aşırı rahatsızlığa neden olabilir. Kendinizi korumak için vajinal bölgenizi temizlemek için bu yıkamayı düzenli olarak kullanın. Vajinal floranın doğal pH dengesini korur. Sabunlar, antiseptikler, kimyasal katılmış jeller cildinize zarar vererek kızarıklık ve kaşıntıya neden olabilir. Bu tür sorunların oluşmasını önlemek için Everteen özel yıkamayı bir yedek olarak kullanın. Maya, mantar ve bakteri üremesini engeller. Tüm cilt tipleri için uygundur ve samimi bölgenizi temiz ve kuru tutma konusunda inanılmazdır.

Everteen Natural Intimate Köpük Yıkama-

Hindistan’da fiyat: 150 ml için 300 INR

Everteen Foam Vajinal Yıkama, taşıması son derece kolay olan bir üründür. Üzerindeki pompa çok kullanıcı dostu olmasını sağlıyor. Optimal samimi sağlık için bunu kullanın. Samimi bölgenizin pH’ını korumak ve nemli kalmasını sağlamak için deniz topalak ve çay ağacı yağı ile zenginleştirilmiştir. Sadece bu değil, bu yıkama ile yatıştırıcı bir etki elde edersiniz ve vajinal bölgenizde yanma, kaşıntı ve iltihaplanmayı önlersiniz. Bunun dışında Everteen samimi yıkama köpüğü paketi yardımıyla maya, bakteri ve mantar enfeksiyonlarına karşı korunabilirsiniz. Cildinizi besleyen ve bakterilerden arınmış tutmak için neem ve aloe vera içerir. Hassas bölgenizde sabun, kimyasal jel ve diğer sert ürünleri kullanmanıza gerek yok. Everteen köpük yıkamaya geçin. Bununla cildiniz esnek ve kaşıntısız kalacaktır.

Görüntü Kaynağı: 1 2 *Sponsorlu gönderi. (Tüm ürün resimleri ve açıklamaları markanın web sitesinden alınmıştır. Bu sponsorlu bir gönderidir. Satın almadan önce resmi web sitesindeki önlemleri ve diğer ürün bilgilerini okuyun)

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir