Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili ve anında dezenfektan spreydir. Bir alışveriş merkezinde, havaalanında, tren istasyonunda, otobüs durağında, ofiste, kolejde, otelde veya diğer halka açık yerlerde umumi tuvalet veya tuvaleti kullanırken sizi enfeksiyon riskinden korur. Kadın hijyen markası Everteen’den kaliteli bir ürün olan bu Klozet Kapağı Temizleyici, bir el çantasına veya el çantasına kolayca sığabilen kompakt, kullanışlı ve hafif bir kutu içinde gelir. Hoş aroması ve güçlü bileşenleri ile klozet kapağının sadece 5 saniye içinde gıcırtılı temiz ve mikroplardan arınmış olacağından emin olabilirsiniz. Dahası, Everteen Klozet Kapağı Temizleyicinin dermatolojik olarak test edilmiş formülasyonu neredeyse anında buharlaşarak tuvaleti birkaç saniye içinde kullanmaya hazır hale gelir. Dezenfekte edilmiş tuvaleti kullanmadan önce onu silmenize bile gerek yok. Öyleyse devam edin ve eksiksiz kadın hijyeninde güvenilir ortağınız olan everteen®’den gişe rekorları kıran başka bir ürün seçin!

Hindistan’da Fiyat: 90 ml’lik bir şişe için 185 INR

Everteen Klozet Temizleyici Sprey Etkili mi?

Tuvaletler iğrenç derecede kirli olabilir ve zararlı hastalıklara neden olabilecek çok sayıda mikrop barındırabilir. Her zaman elinizin altında bir tuvalet dezenfektanı spreyi bulundurmak son derece gereklidir. Everteen Toilet Seat Sanitizer, insanları enfeksiyon riskinden korumayı amaçlayan güvenli, etkili ve anında dezenfektan bir sprey olduğunu iddia ediyor. Ofis, kolej, otel, tren istasyonu, havaalanı, alışveriş merkezi ve benzeri halka açık yerlerde tuvaletleri kullanırken tuvalet dezenfektanı spreyinden yararlanabilirsiniz.

Everteen klozet kapağı dezenfektanı, kadın hijyeninde lider markalardan biri olan Everteen’in en yeni lansmanlarından biridir. Bu klozet kapağı dezenfektanı, kompakt, kullanışlı ve son derece hafif olan 90 ml’lik bir şişede gelir. Çantanızda, çantanızda veya sırt çantanızda kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Çok seyahat dostu ve buna eklenen hoş bir kokuya sahip. Yani, kokulu tuvaletler? Daha fazla yok.

Everteen tuvalet dezenfektanı, klozet kapağını 5 saniye içinde temiz ve zararlı mikroplardan arınmış bırakabilecek güçlü bileşenlere sahiptir. Sağlığınız önceliğiniz ise bu spreyi mutlaka kontrol etmelisiniz. Bu dermatolojik olarak test edilmiştir ve neredeyse anında buharlaşarak klozet kapağını çok uzun süre beklemek zorunda kalmadan saniyeler içinde kullanabilirsiniz.

Klozet kapağında kullandıktan sonra silmenize gerek yoktur. Bir kadın hijyen markası olarak Everteen oldukça uzun süredir var ve siz onların iddialarına göre, kendinizi İYE’lerden ve diğer enfeksiyonlardan korumak için bu spreye güvenebilirsiniz. Kadınlar için mükemmel!

Neden Everteen Klozet Dezenfektanı Spreyi Kullanmalısınız:

  • Mikropları sadece 5 saniyede öldürür, UTI ve diğer enfeksiyonların önlenmesine yardımcı olur
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir
  • Hareket halindeyken kullanışlı ve hoş bir hijyen sağlamak için kompakt
  • Klozet kapağında, klozet kapağında, sifon kolunda, musluklarda ve kapı kollarında kullanın
  • Everteen’den kaliteli bir ürün, eksiksiz kadın sağlığı ve hijyen uzmanı
  • Güvenli, Etkili, Anında
  • Kötü kokuyu giderir
  • Tüm cilt tipleri için güvenli
  • Hareket halindeyken hijyen için kullanışlı
  • %100 antibakteriyel aktifler

Everteen Tuvalet Dezenfektanını Nasıl Kullanmalısınız?

Everteen klozet kapağı dezenfektan spreyini kullanmadan önce sallamalı ve güçlü spreyi dirsek mesafesini yaklaşık 10 inç koruyarak kullanmalısınız. Sadece yaklaşık 5 saniye bekleyin ve klozet oturağınız kullanıma hazır olacaktır. Cilt ile temasından kaçınmanız tavsiye edilir.

Everteen Klozet Dezenfektanı Spreyi Aldım:

Everteen Instant Klozet Dezenfektanı kesinlikle tüm kadınların incelemesi gereken bir üründür. Demek istediğim, kadınlar halka açık yerlerde bulunan kirli tuvaletlerden ve kapı kollarından oldukça uzak dururlar. Ama artık bunu değiştirmenin ve o korkunç hastalıklara yakalanma korkusu olmadan umumi tuvaletleri özgürce kullanmanın zamanı geldi. Everteen klozet kapağı dezenfektan spreyi kulağa oldukça güvenilir geliyor ve iddia edildiği gibi 5 saniye içinde mikropları temizleyebiliyor ve bunu kullandıktan sonra koltuğu silmenize bile gerek yok. Musluklarda, kapı kollarında ve klozet kapağında, sifonda vs. bile kullanılabilir. Bu kötü bakterileri öldürür ve korunmamıza yardımcı olur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Adet Döneminde Rahatlık İçin Everteen Menstrüel Kupa Temizleyici Alınır mı?

Hindistan’da Fiyat: 200 ml ürün için 342 INR KADINLAR İÇİN EVERTEEN MENSTRUAL BARDAK TEMİZLEYİCİ ALIR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir