GERÇEKTEN O KADAR İYİ Mİ?

NatureSure Kalonji Yağı, Çörek Otu, Nigella Yağı, faydaları, kullanımları, akne ve parlak saçlar:

Nature Sure Kalonji Yağı (Çörek Otu Yağı) çeşitli problemlerden kurtulmayı sağlar. Kalonji, Nigella sativa, Kara Kimyon, Rezene Çiçeği, Kutsanmış Tohumlar ve Çörek Otu gibi birçok isimle popülerdir ve bir sağlık iksiridir.

Hindistan’da fiyat: 110ml için 309 INR

Nature Sure Kalonji Oil, mükemmel bir yaşam sürmenize yardımcı olan %100 saf, soğuk preslenmiş bir yağdır. Sıkı kalite kontrol altında yüksek dereceli Çörek otu tohumlarından hazırlanan bu Nature Sure yağı tamamen seyreltilmemiştir ve ağrı kesici, metabolizma, bağırsak solucanı, sindirim, eklemler, akne ve sivilceler, hayati organları koruma, görme, nefes alma ile ilgili sorunlar için yaygın olarak kullanılmaktadır. , adet ağrıları, kemiklerin güçlenmesi, bağışıklık, emziren annelerde anne sütü salgılanmasına yardımcı olma, karaciğer fonksiyonları. İster yerel olarak uygulayın, ister ağızdan tüketin, yüksek dereceli, en kaliteli doğal içeriklerden üretilen Nature Sure Kalonji Yağı’nın üstün sonuçlarından emin olabilirsiniz.

  1. Nigella sativa (Kalonji, Blackseed) tohumlarından elde edilen %100 saf, soğuk preslenmiş yağ
  2. Saç derisini ve saç millerini besler
  3. Vücudun tüm bölgeleri için sayısız konuda faydalıdır.
  4. Lokal olarak uygulanabilir veya ağızdan tüketilebilir
  5. GMP ve ISO sertifikalı birimlerde %100 saf ve birinci sınıf malzemelerle yapılan ürünleriyle dünya çapında güvenilen bir marka olan Nature Sure’den garantili kalite

GÜVENLİK BİLGİSİ: Bu yağı ağızdan alıyorsanız önceden doktorunuza danışınız.

Kalonji veya çörek otu, zengin bir amino asit, demir, albümin, karoten, fosfor vb. kaynağıdır. Kalonji yağı artrit, baş ağrısı, böbrek ağrısı, saç dökülmesinde çok faydalı olabilir ve mide ağrısı ve kabızlığın giderilmesini sağlayabilir.

Cilt ve saç sorunları için mucizevi bir çözümdür ve kuru ve huysuz cildi yatıştıran bir yumuşatıcıdır. Yüz derisinin esnekliğini arttırır. Kalonji yağı da dairesel hareketlerle cilde masaj yapılarak sürülebilir ve ardından yağ durulanabilir. Buna yağ temizleme denir ve gözenek oluşumunu temizlerken akne ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olduğu için sayısız faydası vardır, böylece siyah noktaları azaltır.

Yaşlanma belirtilerini geciktirebilen ve yüzde ince çizgi veya kırışıklık oluşumunu önleyebilen antioksidan özelliklere sahip olduğu için kalonji veya naturesure çörek otu yağı kullanılarak serbest radikal hasarı önlenebilir.

Kalonji yağı mükemmel bir saç yumuşatıcıdır ve maksimum fayda için diğer besleyici yağlarla karıştırılarak saça parlaklık katabilir, kepeği önleyebilir ve saçın gücünü artırarak daha ipeksi ve yönetilebilir hale getirebilir.

Bu nedenle, Çörek Otu Yağı veya Kalonji Yağı veya Nigella Yağı, mükemmel bir antioksidan kaynağıdır ve kabızlıktan kurtulma gibi diğer sağlık yararlarının yanı sıra yaşlanma karşıtı ve saç dokusunu iyileştiren faydalara sahiptir. Cildinizin ve saçınızın hissini iyileştirebilir ve genel cilt ve saç sağlığınıza katkıda bulunabilir.

Resim Kaynağı: 1 2 (Sponsorlu gönderi)

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Adet Döneminde Rahatlık İçin Everteen Menstrüel Kupa Temizleyici Alınır mı?

Hindistan’da Fiyat: 200 ml ürün için 342 INR KADINLAR İÇİN EVERTEEN MENSTRUAL BARDAK TEMİZLEYİCİ ALIR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir