Her Gün Ulaştığım ve Asla Onsuz Olmayacağım 10 Makyaj Ürünü

Bu parçalar etrafında bir çeşit güzellik güncellemesi yapmayalı uzun zaman oldu, bu yüzden bugün bir mega güncelleme yapacağımı düşündüm ve daha sonra benim top, top için pazarda olursanız diye yer imlerine eklemek için iyi bir güncelleme yapacağım. tepe güzellik tavsiyeleri Her gün makyaj yapmıyorum ama tuhaf bir şekilde bebek sahibi olduğumdan beri daha çok makyaj yaptığımı fark ettim. Belki uykusuzluktandır, belki de birazcık makyajdandır.buz örtüsü‘ sorusu beni her gün salıncaklara yaptığım sayısız bebek arabası gezisi için biraz daha toparlanmış hissettiriyor, ancak sabahları düzgün bir şekilde hazırlandığımda tuhaf bir şekilde – hem kişisel hem de profesyonel olarak – daha fazlasını yapıyorum. İşte en çok ulaştığım şey…

*Daha Parlak Futuredew – Bu şeyler. Bu şey!! Tarif etmesi zor, ama benim gibi biraz yağa aldırış etmeyen biriyseniz, bu sadece temel formülünüzle nihai astar/karışımdır. Aramızdaki yağlı ciltler için bu çok ağır olacak, ancak karma veya kuruysanız, o zaman bu sizin yeni en iyi arkadaşınız olacak. Onunla kolay git! Tek bir pompa, tüm ihtiyacınızı SPF’li cilde uygulamak veya seçtiğiniz baz ile karıştırmak için yeterlidir. Geçen gün kendimi kuru hissettim, bu yüzden ellerimle ve BAM ile yüzüme biraz aydınlatıcı olarak sürdüm, sonra parlaklık oldu.

*Salzburg’daki NARS Işık Yansıtma Vakfı (reklam yetenekli) – Temellerle biraz uçma eğiliminde olduğumu biliyorum ve aralarında dolaştığım birkaç tane var, ama şu anda bu temeli SEVİYORUM. Kremsi, nemli ve uzun süre kalıcı ve tam da şu anda ihtiyacım olan şey. Normalde kullandığımdan biraz daha kapatıcı, ancak bu nedenle, doğal bir görünüm için parmaklarla uygulanan veya biraz daha fazlasına ihtiyacım olduğunda bir fırça ile oluşturulmuş, sadece küçük bir pompa kullanabilirim. Aşk çok yönlülük

*G10’da Parlak Streç Kapatıcı – Saksılı krem ​​kapatıcıyla ilgili bir şey var. Gerçekten kremsi ve çok parlak bir şey, sadece gözlerin altında kayar ve en fazla kapatıcı olmayabilir, ancak aydınlatma özellikleri söz konusu olduğunda kesinlikle oradadır. benim için Daha parlak bu söz konusu olduğunda sadece plandır. Orada kesinlikle daha fazla kapatıcı bir şeye ihtiyaç duyduğum birkaç ay vardı, ama makyajsız, makyajlı günlerde işleri biraz eşitlemek için bunu gözlerimin altına ve burnumun çevresine bastırabilmeye geri döndüm.

*2N’de DIOR Forever Skin CorrectEvet, ikinci bir kapatıcı. Yeni doğan günlerinde ben gerçekten, tamamen gerçek uygun kapsama ihtiyacını anladı ve bu tam da buna sahip. Bunu, zaman zaman elimde tutuyorum. Daha parlak Sadece kesmiyor, artı tek başına kullanmayı da seviyorum, gözlerin altına, burnun çevresine, yanaklara ve biraz ve çeneme. Kurutmayan veya hiç ağır olmayan harika bir orta kapsama formülü. Biraz acelem olduğu zamanlar için ideal.

*CHANEL Les Beiges Büyük Boy Sağlıklı Işıltı Güneş Işığında Güneş Öpücüğü Pudra (reklam yetenekli) – Bu çok büyük, devasa bronzlaştırıcı çok harika olsa da, dürüst olmak gerekirse sahip olduğum çoğu bronzlaştırıcı bu kategoriye takas edilebilir. Ton doğru olduğu ve formül kremsi veya aşırı pudra olmayan bir toz olduğu sürece çok telaşlanmıyorum. Şu anda bir pudranın hızının ve uzun ömürlülüğünün tadını çıkardığımı söylemeliyim ve biraz bulanıklaştırıcı/bitirme pudrası olarak çalışması için en küçük miktarda ‘parıltıya’ sahip olan bir pudra oyumu alır – bu yüzden bu şu anda kazanıyor. *KOSAS The Sun Show Baked Bronzer in Light Soft Bronze aslında iyi bir kandırmacadır.

*Patrick Ta Major Kaş Laminasyon Jeli – Bu sadece en iyisi. Gerçekten öyle. Bu günlerde kaşlarıma parlaklığı görmek dışında hiçbir şey yapmıyorum. Perfect Brows Brighton’dan Clare her ay ve sihrini yapmasına izin ver. Her sabah bundan bir parça sürmek dışında asla doldurmam veya bir kenara dokunmam. Benim için sabahtan akşama kadar kaşlarımı dik konumda tutan tek ürün, ancak herhangi bir temas küçük beyaz rahatsız edici ürün parçalarına neden olduğu için gün boyunca kaşların yanına gidemeyeceğiniz konusunda uyarılmalıdır. kaşlarına oturuyor. Bunun dışında mükemmel.

*24’lü Armani Beauty Eye Tint (reklam yetenekli) – Bu yazıyı yazarken, bitmek üzereyim ve yedeğim yok diye paniğe kapıldım, bu yüzden internetten iki tüp daha aldım çünkü bunlar olmadan yapamam. Cilt tonum için mükemmel ‘zar zor orada/gerçekten göz farı sürmüyorum‘ göz farı. Her bir göz için yaklaşık 10 saniye içinde uygulayabilmeyi seviyorum – aplikatörden silme eğilimindeyim ve ardından kabarık bir fırça ile hızlı bir şekilde karıştırıyorum – ve rahatsız etmezsem korkunç bir şekilde kırışmaz. bir astar kullanın. Sadece rengi seviyorum ve onsuz olmak istemem.

*Armani Beauty Eyes ISLAK Suya Dayanıklı Maskarayı Öldürecek – Bu formülle ilk kez birkaç yıl önce bir çalışma yaptığımda tanıştım. Armani ve her zaman geri döndüğüm sadece maskara. Koleksiyonumda daha fazla hacim ve uzunluk veren başkaları olsa da, bu benim nihai maskaram olan bir kıvrımı tutuyor ve kirpiklerime daha dalgalı, doğal bir görünüm veriyor. Ama zamanım veya eğilimim varsa, o da inşa edilebilir. Temel olarak, her zaman makyaj çantamda olmasını sevdiğim iyi bir çoklu görev.

*Augustinus Bader Dudak Balsamı (reklam yetenekli) – Dudak ürünleri, balsamlar, parlatıcılar ve renklerle oynuyorum ama aslında özünde sadece bir dudak balsamı gibiyim. Bir günlüğüne Londra’daysam veya arkadaşlarımla dışarıdaysam renklerle oynamak isteyebilirim, ama masamda olduğum veya Ralph kaçmaya çalışırken onu öpmeye çalıştığım günlerde, o zaman sadece biraz iyiliğe ihtiyacım var. dudaklarımda eski moda nem. Bu çok buji seçim, ama Mark’ın da favorisi! Yılda iki kez küçük bir tedavi, ne zaman uyguladığımızda kendimizi çok süslü hissettiriyor.


Burada biraz hile yapacağım ve onuncu seçimim için ‘ARAÇLAR’ı seçeceğimi söyleyeceğim. Her gün aynı makyaj fırçalarını ve araçlarını kullanıyorum. Önce bazımı parmaklarımla uyguluyorum, bir Güzellik Pasta Süngeri* veya büyük olasılıkla Westman Atelier Blender Fırçası*. Bu fırça, birkaç yıl önce piyasaya sürüldüğünde benim için büyük bir yatırımdı, ancak yine de yepyeni görünüyor, çok iyi yıkanıyor ve fondöten veya kapatıcı ( Beauty Pie Dikişsiz Fondöten Parlatıcı Fırça* da iyi bir kandırmacadır!). Sonra kullanıyorum ZOEVA Luxe Grand Pudra 90 Fırça* Bronzlaştırıcım için kirpiklerimi kıvırıyorum. Surratt Kirpik Kıvırıcı* ve bir ZOEVA 223 Lüks Kırışıklık Fırçası* herhangi bir göz farı için. Her ihtimale karşı üç fırça, bir alet, bir sünger – sıralanmış.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir