Himalaya Aloe Vera Yüz Jeli incelemesi

Bugün Himalaya Aloe Vera jelini inceliyorum. İnanın bana, incelemenin tamamını okumalısınız. Bu aloe vera jeli harika ve aynı zamanda cep dostu!

Kaliteli bir aloe vera jeli mi arıyorsunuz? Okumaya devam et!

Ürün hakkında:

Himalaya aloe vera jeli, cildimize muazzam beslenme ve nemlendirme sağlayan bir yüz jelidir. Aloe Vera jelinin cilt tahrişlerini azalttığı ve cildi rahatlattığı bilinmektedir.

Doku:

Bu aloe vera jelinin dokusu çok hafiftir. Yapışkan veya yağlı olmadan anında cilde ayrılır.

Koku:

Nane artı meyveli bir kokuya sahiptir. Koku biraz güçlü ama saniyeler içinde kayboluyor, bu yüzden önemli değil.

Ambalajlama:

Bu aloe vera jeli bir küvet şeklinde gelir ve jel şeffaftır.

Hijyenik olmadığı için ambalaj biraz ilgili olabilir. Jeli her uygulamak istediğinizde parmaklarınızı küvete daldırmanız gerekir. Tüp formu, herhangi bir krem, jel veya serum söz konusu olduğunda, onları parmaklarımıza koymak zorunda olmadığımız için daha iyidir. Unutmamak gerekir ki, küvet de seyahat dostu değildir.

Benim görüşüm:

Cildim için besleyici olduğu ve nemlendirici olarak çalıştığı için aloe vera jelinin büyük bir hayranıyım. Cildi rahatlatır ve ayrıca sivilce veya sivilce sorunlarına da yardımcı olur. Yıllar boyunca birçok aloe vera jel markasını denedim. Bazıları oldukça iyidir, ancak bazıları gerçekten yapışkandır ve anında emilmez, bu da kullanımlarını daha az kolay hale getirir. Aloe vera jelinden bahsetmişken, aloe vera bitkisinden elde edilen doğal aloe jeli kullanmak harikadır, ancak başka seçeneğiniz olmadığında, elbette, piyasada birden fazla markanın sunduğu jelleri tercih ediyoruz.

Bu jeli 3 aydır kullanıyorum ve şunu söylemeliyim ki

Himalaya aloe vera jeli iyi bir seçenektir. Cildi iyi nemlendirmede çok iyi çalışıyor, bu jelin en iyi yanlarından biri, yağlı veya yapışkan bir his bırakmadan cilde hızla nüfuz etmesidir.

Bu jeli ilk kullandığımda, gerçekten iyi olacağını düşünmediğim için biraz şüpheliydim. Bu aloe jeli yüzümün ve kollarımın her yerine kullandım, cildimde kolayca kayıyordu ve cildimde çok pürüzsüz hissettim. Aslında, ellerimdeki kuruluk gitti ve cilt yumuşak ve pürüzsüz hissettirdi. Ayrıca yüzüme ve kollarıma, bazen aşırı derecede kuru görünen doğal bir parlaklık verdi. O zamanlar çok fazla sivilcem yoktu ama bir tane o yüzden bu aloe vera jeli sürdüm ve o sivilceden kaynaklanan kızarıklık 1-2 gün içinde gitti. Sivilce küçülmüştü. Ben de bu aloe vera jelini cildim için oldukça uygun buldum.

Endişelendiğim şeylerden biri güçlü kokusuydu çünkü güçlü bir kokuya sahip bir aloe vera jeli kullanmayı sevmiyorum ama cilde uyguladığım anda koku tamamen gitti ve bu benim için harika bir şeydi.

Güneş yanıkları, koyu halkalar ve kesikler için iyi çalışır. Sivilce, sivilce izleri veya kızarıklık varsa bu jel sizin için de işe yarayacaktır. Bir ipucu, bu jeli kullanmadan önce 5-6 saat buzdolabında tutmak olacaktır. Bu şekilde aloe vera jeli kullandığınızda serin, yatıştırıcı ve ferahlatıcı olacaktır. Soğutma jeli olarak çalışacaktır. Pekala, bu numara yaz aylarında kendimizi yakıcı sıcaktan korumamıza kesinlikle yardımcı olacak!

Yüzdeki yağlılığı azaltmaya yardımcı olduğu ve matlaştırıcı bir görünüm verdiği için yağlı cildiniz varsa en iyi aloe vera jelidir.

Ambalaj açısından, Himalaya daha iyisini yapabilirdi. Bu jel hakkında sevmediğim tek şey, her seviyede hijyenik olmayan ambalajı.

İçindekiler:

Aloe Vera, su, sodyum hidroksit, karbomer, hidrojene hint yağı, peg-40, propilen glikol, sodyum benzoat, parfum, linalool, disodyum edta.

Nasıl kullanılır:

Yüzünüzü ve cildinizi iyice temizleyin, ardından bol miktarda Himalaya aloe vera jeli alın ve her yere eşit olarak uygulayın. Gün içerisinde istediğiniz sayıda kullanabilirsiniz.

Fiyat: 100 ml için 85 rupi

Oran: 4.5/5

Nihai Karar:

Her gün aloe vera jeli kullanıyorum ve makyajımda her zaman orada olan bir ürün. Pek çok marka aloe vera jeli sunar, ancak bu jellerin hepsi dürüst olmak gerekirse yeterli değildir. Bu Himalaya aloe vera jeli ile özellikle yazlar için harika olan anında yatıştırıcı ve serinletici bir etki elde edersiniz.

Yağlı bir cilde sahip olmak her ürün size yakışmıyor ve her zaman yağlı olmayan bir ürün istiyorsunuz. Bu jel, cildi yağlandırmadan çok çabuk emdiği için yağlı ciltli insanlar için en iyi sonucu verir.

Bu aloe vera jelinin hiçbir yan etkisi yoktur ve günün her saatinde şüphesiz kullanılabilir. Aşırı cilt kuruluğu, sivilce, kızarıklık, kesikler, yaralar, sivilce izleri vb. durumlarda kullanılabilir. Temel olarak her türlü cilt tahrişinde bize yardımcı olur. Sabah jeli ve gece jeli olarak günde iki kez kullanıyorum, böylece cildimi gün boyu ve gece boyunca nemli tutuyor.

Genel olarak, bu Himalaya aloe vera jeli kaliteli bir üründür. Doku ve tutarlılık da şüphesiz çok iyidir, bu nedenle günlük olarak kullanılabilirler. Bu ürünün fiyatı da uygun ve piyasada veya çevrimiçi mağazalarda kolayca bulunabiliyor. Yani denemekten zarar gelmez. Aslında, onu seveceğinize eminim, bu yüzden iyi bir nemlendirici aloe vera jeli arıyorsanız, bu Himalaya’nın aloe vera jelini kendiniz kontrol edin.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir