Kadınlarda Sıcak Basması için Siyah Kohosh ile Everteen Menopoz Rölyef Doğal Kapsüller

Kadınlarda Sıcak Basması için Siyah Kohosh ile Everteen menopoz Rölyef Doğal Kapsüller-

Ürün Açıklaması: Everteen Natural Menopoz Rahatlatıcı kapsüller, menopoz sırasında progesteron ve östrojen hormonlarını dengeler (Ayurveda’da rajonivritti olarak da bilinir). Bu doğal ve güçlü ayurvedik kapsüller, menopoz sırasında progesteron ve östrojen gibi düşük hormon seviyelerinin etkisini dengelemeye yardımcı olan bitki bazlı östrojenler (fitoöstrojenler) içerir. Hormonların işlevini taklit ederek ve vücutta östrojenik bir etki yaratarak, Everteen Doğal Menopoz Tedavisi kapsülleri, bir kadının menopoz öncesi evre ve menopoz (menarş) sırasında vücudunun geçireceği değişikliklerle güçlü bir şekilde baş etmesine yardımcı olur.

Hindistan’da fiyat: 90 kapsül için 1119 INR.

Bir kadının vücudu, menopoz sırasında, kadın vücudunun günlük olaylara davranış ve tepki verme biçiminde ciddi bir şansa maruz kalabilir. Menopoz, döngünün yavaşladığı ve ardından kalıcı olarak durduğu adet döngüsünün bir aşamasıdır. Bu geçiş aşaması birkaç aydan birkaç yıla kadar sürer.

Bir kadının vücudu, meydana gelecek değişikliklere önceden uyum sağlayabilmesi için kendini bu durağanlığa hazırlamalıdır. Bu çok önemlidir çünkü ani değişiklikler sıcak basmalarına, geceleri aniden terlemeye, kaygıya, ruh hali değişimlerine, uyku güçlüklerine neden olabilir. Sıcak basmaları aşırı terlemeye neden olabilirken, göğüs, yüz veya baş bölgesinde ani ısınma bazen üşüme, terleme ve üşüme ile sonuçlanabilir.

Sabahları 2 kapsül Everteen Menopoz kabartma kapsülleri ve akşamları yemeklerden sonra veya doktorunuzun önerdiği şekilde 2 kapsül kadın vücudunda östrojenik etki oluşturarak hormonal fonksiyonların taklit edilmesine yardımcı olabilir. Kapsüllerdeki bitki bazlı östrojenler, menopoz sırasında azalan progesteron ve östrojen seviyelerini dengeler. Bu kapsüller HRT’ye doğal ve güvenli bir alternatiftir ve menopoz öncesi aşamada vücudun sıcak basmaları ve gece terlemelerinden kurtulma sağlayan değişikliklere hazırlanmasına yardımcı olur.

Menopoz döneminde, kadınların yaklaşık %85’i rahatsızlığa neden olabilen sıcak basması yaşar ve kadınların %57’si, başın vücudunda ani bir yayılma hissi ile sırılsıklam tere yol açan menopoz sendromunun başlıca semptomlarını yaşar. Bir kadının günlük işleyişini değiştirebilir ve yaşam kalitesini büyük ölçüde değiştirebilir. Bununla birlikte, everteen menopozal rahatlama kapsülleri, uyku bozukluklarını, vajinal kuruluk ve sinirliliği hafifletmeye yardımcı olan östrojen dengesizliğini gideren karayılan otu gibi bileşenlere ve doğal bitkilere sahiptir, jatamansi hafızayı geliştirir, chandrashur antiinflamatuar özelliklere sahiptir, shankhpushpi bir beyin toniği görevi görerek zihni sakinleştirir ve Shatpushpa doğurganlığı artırır ve kadın üreme bozuklukları.

Bu kapsüllerin en iyi yanı, glüten, süt ürünleri, yumurta, fındık, hayvansal ürünler, koruyucu maddeler içermemeleridir. Bu nedenle vejeteryandırlar ve Menopoz rahatlaması anlamında tam kadın sağlığı için bir besin takviyesidirler.

EVERTEEN MENOPAUSAL RELIEF KAPSÜLLERİNİ ŞİMDİ BURAYA TIKLAYARAK SATIN ALINIZ


Görsel kaynağı: 1 2 (sponsorlu gönderi)

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir