Karaciğer Sağlığı için NatureSure İyi Karaciğer Kapsülleri ile KARACİĞİNİZİ KORUYUN

Devedikeni ile Nature Sure İyi Karaciğer Kapsülleri: yağlı ve yağsız karaciğer hastalıklarına karşı doğal koruma-

Ürün Açıklaması: Nature Sure Good Liver Capsules, karaciğeri detoksifiye etmeye ve atıkları gidermeye, sağlıklı sindirimi desteklemeye, sağlıklı karaciğer fonksiyonunu korumaya ve karaciğeri alkollü ve alkolsüz yağlı karaciğer hastalıklarına karşı önlemeye yardımcı olduğu bilinen en kaliteli bitkilerden yapılmış ayurvedik tescilli bir formülasyondur. Vücudun karaciğer sistemi, kanı detoksifiye etmek, glikozu metabolize etmek ve proteinler oluşturmak için güçlü bir yapıdır. Nature Sure Good Karaciğer Kapsüllerinin günlük kullanımı, vücudun serbest radikallere karşı savunmasını güçlendirir ve karaciğer ve karaciğer sistemine verilen hasara karşı güçlü bir kalkan sağlar. Nature Sure Good Liver’daki doğal bitkiler ayrıca lenf, bağırsak ve safra kesesinin iyileşmesini desteklemek için harika özelliklere sahiptir.

İçindekiler: Her 500mg kapsül, Milk Thistle (Silybum marianum), Kutki (Picrorhiza kurroa), Punarnava (Boerhavia diffusa), Kalmegh (Andrographis paniculate), Makoy (Solanum nigrum) ve Kasni (Cichorium intybus) özlerini içerir.

Hindistan’da fiyat: 90 kapsül için INR 1179

Fazla kilolu olmak, yüksek kan şekeri seviyelerine sahip olmak veya obezite, karaciğerde yağ birikmesinin artmasına neden olabilir. Buna yağlı karaciğer hastalığı denir. NatureSure İyi Karaciğer kapsülleri, karaciğerdeki toksinleri doğal olarak gideren, metabolik atıkları gideren, sağlıklı sindirimi iyileştiren ve teşvik eden, sağlıklı karaciğer fonksiyonlarını sürdüren ve karaciğerlerimizi yağlı ve yağlı olmayan karaciğer hastalıklarından koruyan karaciğer detoksifiye edici bitkilerden yapılır.

Nature Sure Good karaciğer sabah 2 kapsül ve akşam 2 kapsül karaciğer ve karaciğer sisteminin zarar görmesini engellerken vücudu zararlı serbest radikallere karşı koruyabilir. Karaciğer, şekeri metabolize eden, protein oluşturan ve kanı detoksifiye eden organdır. NaturesSure Good Liver kapsülleri, karaciğerden karaciğeri sağlıklı tutan safra salgısını uyarır. Bu doğal kapsüller ayrıca lenf, safra kesesi ve bağırsakların iyileşmesini de destekler.

Bu kapsüllerdeki devedikeni sarılık, safra kesesi rahatsızlıkları ve karaciğerle ilgili diğer problemler için doğal bir tedavi işlevi görmeye yardımcı olabilir.

NatureSure Süt Devedikeni içeren İyi Karaciğer kapsülleri, vücudu serbest radikallerden ve belirli ilaçlar, alkol ve sigaradan kaynaklanan toksinlere maruz kalmaktan korurken, sindirim sisteminden kirleticileri ve atıkları uzaklaştırır. Karaciğer büyümesi veya dalak büyümesi veya sarılık durumu olan hepatomegali, idrara çıkma sorunları, karaciğer sorunlarından kaynaklanan adet krampları bu bitkisel, saf ve GMP ve ISO sertifikalı kapsüller kullanılarak hafifletilebilir ve önlenebilir. Hamile kadınlar kullanmamalı veya bu takviyeleri deneyen herkes sadece doktorlarına danıştıktan sonra kullanmalıdır.

ŞİMDİ BURAYA TIKLAYARAK BU KAPSÜLLERİ DENEYEREK CCİĞERİ İYİ KORUYUN

Resim kaynağı: 1 2 (Sponsorlu Gönderi)

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Adet Döneminde Rahatlık İçin Everteen Menstrüel Kupa Temizleyici Alınır mı?

Hindistan’da Fiyat: 200 ml ürün için 342 INR KADINLAR İÇİN EVERTEEN MENSTRUAL BARDAK TEMİZLEYİCİ ALIR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir