Mat Göz Farı Paleti İncelemesi İçin ELF Mad

Başka bir inceleme ile geri döndüm ama bu sefer bugün bir süredir kullandığım bir göz farı paletini inceliyorum ve hoşuma gitti, bu yüzden bunun için bir inceleme yazmayı düşündüm. Göz farı seviyorsanız mutlaka okuyun!


Bu ürün hakkında:

Göz farı paleti, ünlü bir eczane Amerikan kozmetik markası olan ELF’den (Eyes, Lips, Face) alınmıştır. Bu palet, temel olarak, makyajsız bir görünüm veya minimal göz makyajı görünümü elde etmek için her gün giyilebilecek, tümü çıplak tonlardan oluşan 10 renk tonu içerir.


Ambalajlama:

Bu göz farı paleti, çok kompakt ve kolay seyahat eden siyah bir paket içinde gelir. Paletin ortasında bir cam vardır, böylece gölgeler dışarıdan görülebilir. Temel olarak, renkleri bilmek için paleti açmanıza bile gerek yok, bu şeffaf camdan görülebilir. Palet minimal bir ambalaja sahiptir ve plastikten yapılmıştır ancak sağlamdır, yani seyahat ederken çantanızda bulundurduğunuzda kolayca kırılmaz.

İçindekiler:

Talk, Mika, Silika, Magnezyum Stearat, Naylon-12, Etilheksil Palmitat, Dimetikon, Fenoksietanol, Caprylyl Glikol. İçerebilir: Titanyum Dioksit (CI 77891), Demir Oksitler (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Manganez Menekşe (CI 77742), Ultramarinler (CI 77007), Red 40 Lake (CI 16035)

Pigmentasyon:

Bu göz farları süper pigmentlidir ve kolayca karışır. Göz farları mattır, bu nedenle uygulandığında yağsız görünürler ancak saten bir doku verirler. Pigmentasyon açısından, bununla ilgili bir sorun yoktur.

Benim görüşüm:

Bu ELF göz farı paletini birkaç ay önce Target’tan aldım. Çok minimal oldukları ve günlük görünümlerde kullanılabildikleri tonları beğendim. Gölgeler, giydiğiniz hemen hemen her kıyafetle iyi görünen çok sıcak ve nötrdür. Tüm tonlar harika ve size farklı görünümler verebilir. Ama evet, bu göz farı paleti, parti makyajı gibi ağır bir göz görünümü veya hafif olduğu için bunun gibi bir şey yapmak istediğinizde gitmeyecek.

Bu göz farı paleti, süper pigmentli ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Bir makyaj fırçası kullandığınızda gerçekten iyi karışır.

Gündüz uyguladım ve rengin solmadığını söylemeliyim.

Paletin fiyatı da uygun. Bu fiyat aralığında iyi bir far paleti olduğunu söyleyebilirim. Benim de üst düzey far paletlerim var, onlara kıyasla bu fiyata çok iyi iş çıkarıyor.

Gölgeler biraz hafif ve daha az görünür, her gün sevdiğim şey bu. Bu tür açık tonları sevmiyorsanız, bu paleti hiç sevmeyeceksiniz.

Göz farı uygulamak için parmaklarınızı uygulayabilir veya bir makyaj fırçası kullanabilirsiniz.

Bu marka iyi bilindiği ve her yerde bulunduğu için bulunabilirlik sorun değil. Bu göz farı ülkenizdeki Target, Walmart veya herhangi bir eczaneden satın alabilirsiniz.

Hindistan’da bu marka mağazalarda veya eczanelerde bulunmaz, ancak Nykaa ve diğer kozmetik web sitelerinde çevrimiçi olarak bulunur.

Bir ipucu, göz kapaklarına da bir kapatıcı uygulamak ve güzelce karıştırmak olacaktır. Ardından göz kapaklarınıza herhangi bir göz farı gölgesi uygulayın. Bu, göz farı için iyi bir temel sağlar ve daha uzun süre kalır. Sadece gölgenin daha görünür olması ve bu şekilde çok daha iyi bir görünüm sağlaması değil.

Fiyat: 0,49 ons veya Rs 2500/- için 10$ (Fiyatlar farklılık gösterebilir)

Oran: 3.8/5

Nihai Karar:

Bu göz farı paleti, gölgeler, fiyat ve pigmentasyon söz konusu olduğunda iyi bir palettir.

Bu markayı ele alarak, bir süredir ELF makyaj ürünlerini kullanıyorum ve ürünlerinin kalitesi çok iyi. Bu makyaj markasının göz farı paletleri, rujlar, fosforlu kalemler, dudak balsamı, fırçalar vb. makyajda aklınıza gelebilecek her şey bu güzellik markası tarafından sağlanmaktadır. ELF, en uygun fiyatlı makyaj markalarından biridir ve giderek daha fazla insanın bu markayı tanımasıyla son yıllarda çok popüler olmuştur.

Kullanmadan önce de bu markanın far paletinden hiç şüphe duymadım. Bu göz farı kalitesi aslında iyi, ondan etkilendim. Göz farı söz konusu olduğunda, göz kapaklarımız için süper pigmentli ancak yağlı olmayan, uzun süre kalıcı farlara ihtiyacımız var. Bu marka göz farı paleti her şeyi iyi yapıyor.

Ofiste, üniversitede veya herhangi bir işyerinde kullanabileceğiniz nötr far tonlarını seven biriyseniz, ELF’nin bu far paletini seveceğinize eminim. Bu fiyat aralığında kaliteli bir göz farı paleti sağlar. Ancak, canlı göz farı renklerini seviyorsanız (pembe, neon, yeşil vb.) ve çok açık tonlardan hoşlanmıyorsanız, o zaman bu sizin için değil. Bu durumda paranıza yazık olacağı için bu paleti almamalısınız.

Unutmamak gerekir ki, bu özel ELF göz farı paletindeki sorun, içinde ayna olmamasıdır. Bu paletle birlikte bir göz farı fırçası da sağlanmamaktadır.

Tanınmış bir güzellik markasından far paleti satın aldığınızda, elbette bunun için iyi bir miktar ödediğiniz için ondan her şeyin iyi olmasını beklersiniz. Bir göz farı paletinde mutlaka bir aynaya ihtiyaç vardır. Bazen evin dışındayken yanınızda bir makyaj aynası taşımazsınız ve göz farı paleti aynasının kendisini kullanırsınız, bu yüzden bence bu palette hiçbir ayna bir dezavantaj değildir. Bu faktörlerden dolayı 5/5 puan vermiyorum.

Genel olarak, ürün kalitesi harika, bu yüzden bu far paletinin en az bir kez denemeye değer olduğunu söyleyebilirim. Bunu denemekten zarar gelmez, cilde iyi gelir, hafiftir ve yağlı değildir. Cildi hiç tahriş etmez.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir