Minimalist Niacinamide 10% + Çinko Serum İncelemesi

Niasinamid temel olarak tavuk, yumurta, balık, sebze vb. gibi besleyici gıdalardan aldığımız bir B3 vitamini türüdür. ve genç.

Cilt bakımı söz konusu olduğunda, Niacinamide çok önemli bir rol oynar. Cilt oyununuzu değiştirir. Sonunda sivilce sorunlarını veya sivilceleri azaltmanıza yardımcı olacak gözeneklerinizin açılmasına yardımcı olmak, sivilce izlerinin giderilmesine yardımcı olmak gibi birçok faydası vardır, sivilcenin neden olduğu kızarıklığın giderilmesine yardımcı olur. Sadece bu değil, Niacinamide yüzünüzdeki fazla yağı kontrol etmeye yardımcı olur ve yağ üretimini kontrol altında tutar. Ciltteki keratin üretimini artırarak cildimizin sağlıklı olmasını sağlar.

Niasinamid cilt bakım rejiminize dahil edilmelidir. Her gün uygulanabilir. Günde iki kez de uygulayabilirsiniz. Tonlamadan sonra ancak nemlendiriciden önce bir niasinamid serumu uygulanmalıdır.

Bugün bir Hint markası Niacinamide serumunu inceliyoruz. Markanın adı Minimalist.

Ürün hakkında:

Bu, yüzümüzde olabilecek lekeleri veya izleri gidermemize yardımcı olan bir Niacinamide serumudur.

Marka, Niacinamide’in 2 hafta içinde melanin konsantrasyonunu azalttığı, protein sentezini desteklediği ve cilt dokusunu iyileştirdiği klinik olarak kanıtlandığını iddia ediyor. Niasinamid ve çinko kombinasyonu cildi sağlıklı, esnek tutar ve akne izlerini azaltır. Yağ kontrolünde de yardımcı olur.

Benim görüşüm:

Bu serumu kendim için Ağustos 2021’de sipariş etmiştim ve o zamandan beri kullanıyorum. Ve bu, yüzümde bir Niacinamide serumu kullandığım ilk seferdi. Pek çok güzellik uzmanı ve dermatologun yüzümüz için Niacinamide hakkında konuştuğunu duydum, bu yüzden bunu gerçekten denemek istediğim için satın almayı düşündüm. Kendime Nykaa’dan Minimalist Niacinamide serumu aldım. benim aldığım Niasinamid %10 + Çinko

Bu serumu çok hafif buldum ve cildi hiç tahriş etmiyor. Cildim oldukça hassas olduğu için daha önce bir yama testi yaptım, bu yüzden herhangi bir reaksiyon alıp almadığımı görmek istedim. Ama çok şükür iyi ve rahatsız edici değildi. Bu serumun sevdiğim bir kokusu yok. Genel olarak, serumların kokusu yüksektir, ancak bunu çok rahatsız edici buluyorum, bu yüzden bu serumun kokusuz olması bir artı nokta.

Kullandıktan sonraki 15 gün içinde cildimde biraz fark görmeye başladım. Çok değil ama. 2 sivilce izimi bir dereceye kadar soldu, değişikliği görünür olduğu gibi kendim görebiliyordum. Düzenli kullanımla cildimin biraz daha netleştiğini ve yanaklarımdaki pigmentasyonun kaybolmaya başladığını gördüm. Aylar sonra yüzümdeki koyu lekelerin önemli ölçüde azaldığını gördüm.

Sıvı olan ve ciltte hafif hisseden yüz serumlarını severim. Bu serum kesinlikle öyle. Bunu yüzünüze uyguladığınızda, yüzünüze gerçekten bir şey sürmüş gibi hissetmiyorsunuz, orası kesin. Bu serumu günde 2 kez uyguluyorum ve şimdiye kadar bir şişe bitirdim.

Bu minimalist serum, saçlarımız ve cildimiz için çok iyi olan bir mineral olan Çinko içerir. Cildinizin yağlılığını artırmadığı için yağlı cildiniz varsa bu serum sizin için en iyi sonucu verecektir. Aslında, bu serum hakkında bulduğum en iyi şeylerden biri, cilde hızla emilmesidir. Ne zaman uygulasam, 5-6 saniye sonra derinlemesine emiliyor, bu yüzden diğer yüz serumları gibi yağlı veya yapışkan değil.


Ambalajlama:

Ambalaj rengi siyahtır. Bu serum, yarı saydam bir plastik damlalıklı bir şişede gelir. Şişe camdan yapılmıştır. Ambalaj, ünlü bir Kanada cilt bakım markası olan The Ordinary’e benzer. İçerik listesi, ambalajın yanı sıra şişenin kendisinde de belirtilmiştir.

İçindekiler:

Aloe vera jeli, Niasinimid, Dimetil İzosorbid, Propandiol, Etoksidiglikol, Çinko PCA, Hidroksietilselüloz, Pullulan, Ksantan Sakızı, Fenoksietanol, Etilheksilgliserin, Sklerotium Sakızı, Lesitin

Doku:

Bu minimalist niasinamid serum, doğada tıpkı yağ gibi şeffaftır. Renksiz bir sıvıdır, kıvamı sudan biraz daha kalındır. Sadece birkaç saniye içinde cilt tarafından emilir ve herhangi bir kalıntı bırakmaz.

Fiyat:

Rs 599/- 30ml için

Oran: 4.7/5


Nasıl kullanılır:

Bu serumdan 2-3 damla uygulayın. Yüzünüzün her yerine dairesel hareketlerle nazikçe uygulayın. Nemlendirici kullanmadan önce cilt tarafından emilmesi için 1-2 dakika bekleyin.

Nihai Karar:

Daha önce de söylediğim gibi, ilk kez bir Niacinamide serumu kullandım. Bu serumun gerçekten işe yarayacağını beklemiyordum çünkü Minimalist’in sadece bir yıldır piyasada olan bir marka olduğunu düşündüm. Yalnızca 2020’de piyasaya sürüldü, bu nedenle oldukça yeni. Bu ürünle ilgili hiçbir beklentim yoktu ama benim için işe yaradığını görmek beni gerçekten şaşırttı.

Bu ürün söz konusu olduğunda fiyat aralığı biraz daha fazla ama iyi çalışıyor ve cildimiz için faydaları var, bu yüzden fiyattan ödün vermemiz gerekiyor. Bu ürünün içerdiği maddeler cildimiz için iyidir diyebiliriz.

Bu serumu kesinlikle tavsiye ederim. Dediğini yapar, sivilce izlerini azaltır ve hatta sivilcelere yardımcı olur. Hepimizin cildimizde akne izleri veya bir çeşit pigmentasyon var, bu da zaman ve doğru ürünü bırakmak için bu serum bize kesinlikle yardımcı oluyor.

Bu serumu Amazon ve Nykaa gibi çevrimiçi web sitelerinden alabilirsiniz. Bu bir Hint markasıdır ve şu anda yalnızca Hindistan’da mevcuttur.

Aşırı hassas bir cildiniz varsa, bu serumu yüzünüzde kullanmadan önce bir yama testi yapın.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir