Mükemmel Isısız Bukleler – Sorun Giderme Kılavuzunuz

Mükemmel ısısız bukleler için test edilmiş bir öğretici ve gece boyunca bukleler ve dalgalarla ortaya çıkan sorunları çözmek için sorun giderme kılavuzunuz.

Neden kimse size ısısız dalgalarının arkasını göstermiyor?

Nedenini biliyorum ve bunu düzeltecek numaralara sahibim.

Birkaç saç başarısızlığından sonra nihayet gece buklelerin sırlarını çözdüm.

Saçınızın tamamen kuru olduğundan emin olmanız gerekir, bu yüzden benim gibi saçınızın kuruması çok uzun sürüyorsa, örgü yapmadan önce saçınızı açık havada kurutmanızı veya saç kurutma makinesi kullanmanızı öneririm.

Şimdi videodaki mükemmel ısısız bukleler öğreticime geçelim. Daha fazla ipucu aşağıda devam ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=/YeA0TYL6fTs

Yukarıdaki videoyu göremiyorsanız buraya tıklayın

Umarım eğitim videomu beğenmişsinizdir ve YouTube Kanalıma buradan abone olabilirsiniz.

Isısız dalgalar kılavuzu

Stil İpuçları:

  • örgüden önce, saçınızın düzleştiğinden emin olun. Düğümleri gidermek için Tangle Teezer fırçalarını seviyorum ama yeni Finishing Brush’ları özellikle dolaşıklığı çözme ve pürüzsüzleştirme için çok iyi. Amazon’da da burada mevcut.
  • Küçük lastikler kullanın örgülerinizi sabitlemek için. Normalde bunları kullanırım ama yeni Invisibobble lastikleri benim için çok daha uzun süre dayanıyor.
  • Bazı kuru uçlarınız veya birkaç kaçışınız varsa, saç kremi spreyi, saçınızı nemlendirmek ve elektriklenmeyi azaltmak için idealdir. Burada Avustralya’da da bulunan Kristin Ess Bırakılan Sprey’i kullandım.
  • Ekstra kuru saçlar veya kıvırcık saçlar için, Bırakılan kremin saçlarımı yumuşatmasına ve elektriklenmeyi yumuşatmasına bayılıyorum. Oribe Priming Lotion kullanıyorum.

Isısız dalgalar sorun giderme kılavuzu

Isısız Bukleler Sorun Giderme Kılavuzu

  • Şimdi arkadaki boşluğu kapatmak için, şekillendirici pudra, ince saçlar için anahtardır. Yerinde duramayan saçlarınız varsa, biraz saç pudrası saçı yerinde tutar ve anında hacim kazandırır. Bunu seviyorum ve burada şekillendirme tozları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
  • Kökleriniz biraz düz görünüyorsa veya saçınızı ağırlaştırmadan daha fazla doku eklemek istiyorsanız, ardından kuru şampuana ulaşın. Batiste’yi seviyorum ve sevmiyorsanız, bu kuru şampuan hatasını yapıyor olabilirsiniz.
  • Buklelerinizi tanımlamak için, biraz serum veya parlatıcı sprey onları patlatabilir. Ama sadece kıvırcık saçlarını parlak yapmadığına dikkat etmelisin. O&M Frizzy Logic’in uzun zamandır favorim olmasının bir nedeni var. Pürüzsüzleştirir ve parlaklık katar ama fazla kullanmanıza gerek yoktur. Burada ve burada bulabilirsiniz.
  • Nihai kabarma önleyici ürün Senin rolünü evcilleştirmeyi buldum ve herhangi bir bebek kılı, Japonya’dan gelen bu sihirli çubuk ürünüdür. Yurtdışından satın aldım ve takıntılıyım ve şans eseri onu çevrimiçi olarak burada ve burada buldum.

Isısız Bukleler rehberi

Umarım bu, bir sonraki saç stilinize yardımcı olur!

Saçlarımı görmeyi her zaman çok seviyorum, eğer saçlarımı denerseniz, lütfen beni Instagram’da etiketleyin veya kullanın. #saçromansı Böylece seni görebilirim.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir