NEUD Erkekler ve Kadınlar İçin Tüy Dökücü Losyon Sonrası Buna Değer mi?

NEUD Erkeklerde ve Kadınlarda Cilt Bakımı İçin Tüy Dökücü Losyon Sonrası İnceleme:

 

NEUD, hem erkekler hem de kadınlar için epilasyon ürünleri söz konusu olduğunda liderdir. Şimdi, bir başka devrim niteliğindeki ürünle, cilt bakımı için NEUD epilasyon sonrası losyonu ile ortaya çıktılar. Epilasyon ürünlerini kullandıktan sonra genellikle cilt hasar görebilir veya tahriş olabilir. Ağda, epilasyon ve iplik geçirme, hassas cilde önemli ölçüde zarar verebilir. Cildin parlak, yumuşak ve pürüzsüz kalması için uygun bakım sonrası ürünler kullanılmalıdır. Cilt bakımı için NEUD epilasyon sonrası losyon hakkındaki incelememi görelim.

Ürün Açıklaması: NEUD Tüy Dökücü Losyon, ağda, tüy dökücü krem, diş ipi veya tıraşın sert etkilerinden sizi koruyan benzersiz bir cilt bakım ürünüdür. Hem erkekler hem de kadınlar için uygun, jojoba yağı, lavanta yağı, ayçiçek yağı, aloe vera, karanfil yağı ve E Vitamini ile zenginleştirilmiştir.

Hindistan’da fiyat: 100g için 276 INR

İÇİNDEKİLER: Aloe Vera, Jojoba Yağı, Ayçiçek Yağı, Lavanta Yağı, Karanfil Yağı, Vitamin E, Mentol, Setil Alkol, Stearik Asit, Alkol, Gliserin, Ksantan Sakızı, Aqua.

NASIL KULLANILIR: Vücut kıllarınızı aldıktan sonra cildinize bolca uygulayınız. NEUD’nin epilasyon sonrası losyonunun düzgün bir şekilde emilmesine izin verin. Cildi durulamayın veya silmeyin.

ÖNLEMLER/ GÜVENLİK BİLGİLERİ: Yemeyin. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Direkt güneş ışığından uzak tutunuz.

YASAL UYARI: Cilt üzerinde herhangi bir yeni kozmetik veya kişisel bakım ürünü kullanmadan önce daima bir yama testi yapın.

NEUD EPİLASYON LOSYONU CİLT BAKIMINDA ETKİLİ Mİ?

NEUD epilasyon losyonu gibi unisex ürünler günün ihtiyacıdır. Tıraş, ağda, diş çekme, epilasyon, düzeltme gibi popüler epilasyon yöntemleri cildin kızarmasına ve tahriş olmasına neden olabilir. Sıcak ağda, pürüzlü iplikler ve bıçakların sürekli kullanımı aşırı pul pul dökülmesine ve cilde zarar verebilir. Bunu önlemek için epilasyon sonrası losyon kullanılması şarttır. Artık piyasada özellikle epilasyon sonrası cilt bakımı için hedeflenen seçenekler sınırlıdır. Ama artık değil! NEUD, epilasyon sonrası tüm bakım sorunlarınız için bir çözüm buldu. Cilt bakımı için NEUD Tüy Dökücü Losyon Sonrası. Hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.

Epilasyon sonrası kullanılan NEUD losyonunun içerik listesine göre lavanta yağı, jojoba yağı, aloe vera, E vitamini, karanfil yağı ve ayçiçek yağının iyiliğini içerir. Tüm bu yağlar birlikte etki ederek cildi sakinleştirir ve epilasyon sonrası tahriş ve kaşıntıyı yatıştırır. İstenmeyen tüylerden kurtulduktan hemen sonra losyon kullanılırsa kızarıklık azaltılabilir.

 

Bu losyon ayrıca paraben içermez ve yumuşaklığı konusunda endişelenmeden kalabilirsiniz. Cildi nemlendirdiği ve bölgenin doğal ışıltısını geri kazandırdığı kanıtlanmıştır. Uygun nemlendirme ile NEUD’nin bu tüy dökücü losyonu aynı zamanda cildin doğal pH dengesini de geri kazandırır. Cildiniz sakin ve rahatlamış hissedecek. Kullanabilirsiniz NEUD epilasyon spreyi Koltuk altı, vücut ve vücudun diğer bölgelerindeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için.

Vücut tüylerinin büyümesini azaltmak istiyorsanız, o zaman kullanabilirsiniz. NEUD doğal saç inhibitörü. Artık epilasyon sonrası losyon ile saçınızdan sonra cildinizde oluşan kızarıklık ve şişliklerden kurtulabilirsiniz. Ürünün cilt tipinize herhangi bir alerjiye neden olmadığını doğrulamak için bir yama testi yaptığınızdan emin olun.

NEUD’UN EPİLASYON SONRASI KREMİ TEMEL FAYDALARI:

  1. Erkekler ve kadınlar tarafından ağda, epilasyon kremi, diş açma veya tıraş sonrası kullanım için idealdir.
  2. Cildin doğal pH dengesini geri kazanmaya yardımcı olur
  3. Nazik yatıştırıcı formül cildi nemlendirir, anında sakinleştirir ve kuruluğu önler.
  4. Cilt kaşıntılarını ve kızarıklıklarını önlemeye yardımcı olur
  5. Özel vücut epilasyonunda lider ve öncü olan ve en çok satan NEUD Natural Hair Inhibitor ve NEUD Hair Remover Spray ile tanınan NEUD’den kaliteli bir ürün

 

Görüntü Kaynağı: 1 2 *Sponsorlu gönderi. (Tüm ürün resimleri ve açıklamaları markanın web sitesinden alınmıştır. Bu sponsorlu bir gönderidir. Satın almadan önce resmi web sitesindeki önlemleri ve diğer ürün bilgilerini okuyun)

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir