NEUD Keçi Sütü Premium Cilt Yenileyici Krem İnceleme, Cilt Onarımı

NEUD Keçi Sütü Premium Cilt Yenileyici Krem, Kimyasal İçermeyen Cilt Onarıcı Krem İnceleme:

NEUD tarafından piyasaya sürülen yeni cilt onarım formülünü kullanmanın zamanı gelmişti. Bu bana teslim edildiğinde, bu cilt yenileme kreminin ne kadar kaliteli göründüğünü görmek bizi çok heyecanlandırdı. Bir süre kullandıktan sonra, NEUD Keçi Sütü cilt yenileme kremi hakkında konuşmanın ve incelemenin zamanının geldiğine inanıyorum. Keçi sütü, diğer birçok kozmetik içerikten daha fazla kalsiyum, vitamin ve magnezyum içerir ve kolajeni koruyarak ve daha sağlıklı yeni cilt hücreleri üreterek zamanla daha yumuşak, pürüzsüz ve parlak bir cilt elde edilmesine yardımcı olabilir…

 

Ürün Bilgisi:

  • CİLT ONARIMINI ARTIRIR – NEUD Keçi Sütü Cilt Yenileyici Krem, kolajeni korumak, kuru cildi önlemek ve cildinizi esnek tutmak için cildinizde koruyucu bir tabaka oluşturur.
  • CİLT CİLT CİLTİNİ PARLATIR – Keçi sütündeki Alfa Hidroksi Asitler (AHA’lar) yaşlılık lekelerini gidermeye, kırışıklıkları önlemeye, cilt rengini aydınlatmaya, ölü cilt hücrelerini temizlemeye ve yeni cilt hücrelerinin oluşumunu teşvik etmeye yardımcı olur.
  • CİLT BEBEK YUMUŞAK TUTAR – Keçi sütündeki küçük yağ molekülleri, AHA’ların cilt epidermisine derinlemesine nüfuz ederek cilt nemini hapsetmesine, cilt dostu besinleri taşımasına ve cildin bebeğin yumuşak kalmasına izin verir.
  • CİLT ENFEKSİYONLARINI ÖNLER – Keçi sütündeki kaprik ve kaprilik asitler, cilt enfeksiyonlarını önleyen doğal antimikrobiyal özelliklere sahiptir.
  • KIRIŞIKLARI VE YAŞLANMA LEKELERİNİ AZALTIR – Hedef sütündeki A, B1, B2, B3, B4, B5, B6, C, D ve E vitaminlerinin yanı sıra potasyum, magnezyum ve selenyum gibi mineraller kırışıklıkları azaltmaya, nemi korumaya ve cildi beslemeye yardımcı olur. deri

Fiyat: 50 gr cilt yenileme kremi için 640 INR

NEUD Keçi Sütü Premium Erkek ve Kadınlar için Cilt Yenileyici Krem Gözden geçirmek:

Halihazırda piyasada sayısız nemlendirici ve cilt onarım kremi var. Bununla birlikte, yüzlercesini denedikten sonra, NEUD Keçi Sütü Cilt Yenileyici Kremin uygun fiyata en kaliteli ve sağlam ambalaja sahip olduğunu söylemek güvenlidir. Basitçe söylemek gerekirse, premium görünüyor. Kutunun boyutu BÜYÜK! Bunu söylediğimde ciddiyim. Yüksek kaliteli ambalajları bir araya getirmeye ve ayrıntılara özen göstermeye zaman harcayan şirketler, tüketiciler için ne kadar çaba sarf etmek istediklerini gösterir. Keçi sütü içeren bu cilt onarım kremi paketlenip birine hediye edilebilir, o kadar güzel ki. Kavanozun kendisi sağlam, çarpıcı görünüyor ve kutunun içindeki kılavuz, NEUD’nin ne kadar mükemmellik sağladığını gösteriyor! Kavanoz AĞIR, yine fiyat etiketini haklı çıkaran başka bir premium bileşen.

Kokusu ve formülü de harika! Tamamen lüks bir cilt kremi gibi kokuyor, formül çok kalın veya çok sulu değil – tam olarak doğru. Cilde iyi emilir ve ben şahsen cildim dinlendiğinde geceleri kullanmayı tercih ederim. Ancak gündüz de kullanılabilecek kadar hafiftir. Her kullandığımda, koku bir süreliğine kalıyor ve hafif ama çok terapötik! Hiç yağlı veya ağır değildir ve yağlı cildimi kırmaz. Akneye meyilli bir cildim olduğunu düşünürsek bu başka bir artı. Bunu kullandıktan sonra biraz sıkılaşma etkisi oluyor, bu da bir süre sonra geçiyor.

Keçi sütü proteini, badem yağı, shea yağı ve portakal ve aloe vera dışında içerik listesinde listelenen ilk maddedir. Cildi gündüz ve gece nemlendirmek çok önemlidir ve artık kışlar neredeyse burada olduğundan, kabuklu ve kırışık cildi önlemek için cildinize özen göstermeniz zorunludur. Bu kremin tüm cilt tipleri için uygun olmasına rağmen normal ve yağlı ciltler için harika olacağını düşünüyorum. Yüz nemlendiricileri söz konusu olduğunda keçi sütü nadir bulunan bir içeriktir. Hindistan pazarında çoğunlukla kimyasal yüklü yüz nemlendiricileri buluruz, ancak bu, ftalat ve formaldehit içermemesinin yanı sıra sülfat ve paraben içermez, bunu satın almayı düşünmenizin başka bir nedenine katkıda bulunur.

NEUD keçi sütü cilt yenileme nemlendiricisi, cildi derinlemesine beslediği bilinen Keçi sütü nedeniyle A, B, C, D ve E gibi birden fazla vitamin içerdiğini iddia ediyor ve uzun vadede kaz ayaklarını ve kırışıklıkları önlüyor. Temizledikten sonra nemlendirmek iyi bir cilt bakım alışkanlığıdır ve bu nedenle üründeki AHA’ların cildinize nüfuz etmesini ve parlak bir yüz cildi vermesini istiyorsanız bu ürünü denemelisiniz!

Son olarak, bu makyaj öncesi kullanılabilir ve antimikrobiyal özelliklere sahiptir ve yeni cilt hücresi oluşumunu teşvik ettiği iddiasındadır. Bu nedenle yaşlanma belirtilerini geciktirmek, pigmentasyon, çil ve sarkmaları azaltmak için bir cilt onarım formülüdür. Zamanla, ürün bu faydaları sürekli kullanımla sağladığını iddia ediyor.

NEUD’un yeni cilt onarıcı kremine göz atmak isterseniz,

*Sponsorlu Gönderi

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir