Re’equil Kepek Önleyici Losyon İncelemesi

Ürün hakkında:

Re’equil’in bu ürünü inatçı kepekten kurtulmak için kepek önleyici kalıcı bir losyondur. Pul pul, kaşıntılı ve inatçı kepekleri tedavi ettiğini iddia ediyor. Kepek önleyici ve yatıştırıcı özellikleriyle iyi bilinen Çinko Pyrithione, Bisabolol vb. gibi klinik olarak kanıtlanmış aktif bileşenlerden oluşur. Bu ürün, kepeklerin neden olabileceği kafa derisinde herhangi bir kızarıklık veya iltihaplanmayı ortadan kaldırdığını iddia ediyor.

Bu losyon, inatçı kepek için antifungal, antibakteriyel ve antiseptik solüsyonlar olan çay ağacı yağı, çemen otu, jojoba vb. gibi uçucu yağlar içerir. Saçtaki kepek çok rahatsız edici olabilir ve birçok farklı saç sorununa yol açabilir, bu nedenle hemen tedavi etmek en iyisidir. Bu ürün dermatolojik olarak test edilmiştir ve zulüm içermez.

Ambalajlama:

Losyon, losyonu doğrudan kafa derinize kolayca sıkabileceğiniz bir dağıtıcı kapaklı bir şişe içeren beyaz bir ambalaj içinde gelir. Kullanımı çok kolay ve seyahat dostu. İçindekiler listesi, nasıl kullanılacağı vs her şey paketin üzerinde yazılıdır.

İçindekiler:

Aloe vera suyu, Aqua, Çay Ağacı Yağı, Jojoba, Çemen, Adaçayı, Gliseril Stearat, Sodyum Glukonat, Ksantan Sakızı, Çinko Pyrithione, Simmondsia chinensis Tohum Yağı, Salvia sclarea yaprağı yağı, Dexpanthenol, Potassium Cetyl Phosphate, Piroctone Pyrithione, Z Melaleuca alternifolia Yaprak Yağı, Bisabolol, İzopropil Miristat, PEG-100 Stearat, Propilen Glikol, Akrilatlar/C10-30 Alkil Akrilat Çapraz polimer, Ksantan Sakızı, Sodyum Glukonat, Koku, CI 45430

Doku:

Bu losyonun dokusu diğer losyonlar gibidir. Kremsi beyaz renktedir ve saç derinize uygulandığında jel benzeri bir kıvama sahiptir. Biraz kalın olduğu için biraz ağır geliyor ama çok değil o yüzden sorun değil diyebilirim. Saça sürüldüğünde, yağ sürdüğümüzdeki gibi yağlı veya yapışkan bir his bırakmaz.

Nasıl kullanılır:

Losyonu şişeden sıkın ve doğrudan şişeden tüm saç derinize uygulayın. Bu losyonu masaj yapmak için parmak uçlarınızı kullanın ve her yere yayın. Losyonu 1-2 saat veya gece boyunca açık bırakın. Ardından saçınızı en sevdiğiniz şampuanla ılık suyla yıkayın. Bu losyonu haftada bir veya gerektiği kadar kullanın.

Benim görüşüm:

Bu ürünü hafif kepek sorunum olduğunda kullandım. İlaçlı şampuanlar, doğal ilaçlar vb. gibi birçok ürün kullandım ama onlar benim için işe yaramadı. İnternetteki incelemelerini görünce bu ürüne rastladım. Denemek istedim ve bu losyonu satın aldım.

Saç derimde ilk kullandığımda saçlarımın kaşınması kesinlikle hoşuma giden bir dereceye kadar azaldı. Birkaç kez kullanıldığında kepek azaldı ve tüm kafa derisi kaşıntıları yok oldu. Bu losyonu kullanmanın ilk haftasında kepek eskisi kadar gitmemişti. Bu ürünü 2-3 hafta kullandıktan sonra saç derimin temizlendiğini ve kepeksiz olduğunu gördüm.

Saç deriniz çok kuruysa ve kaşıntınız varsa ancak kepek yoksa bu ürünü de kullanabilirsiniz. Antibakteriyel ve antifungal olduğu gibi durumlarda işe yarar, 1-2 kullanımda tüm bu sorunlardan kurtulmanızı sağlar.

Bulduğum bir şey, saçınızı yıkadıktan sonra saçınızı kuru ve biraz sert bırakmasıydı. Bu nedenle, bu losyonu kullandıktan sonra daima iyi bir saç kremi kullandığınızdan emin olun. Ayrıca, bu losyonun neden olabileceği kuruluğu en aza indirmek için saçınızda haftada bir kez bir saç maskesi kullanın.

Kokuya gelince, bana göre bu losyon, saç ve cilt bakım ürünlerinde güçlü kokuları sevmeyen biriyseniz rahatsız edici olabilecek güçlü ilaçlı bir kokuya sahip. Benim için bu bir aleyhte, çünkü cilt bakım losyonlarında veya saç bakım losyonlarında güçlü bir koku sevmiyorum. Bunun dışında bu losyon hakkında sevmediğim hiçbir şey yok. Bir ay boyunca uygulamak size büyük bir fark gösterebilir.

Aşırı inatçı kepek sorunlarınız varsa, bu losyonu başlangıçta haftada iki kez kullanın ve ardından kullanımını haftada bire düşürün.

Ancak hafif kepek sorunu yaşayan biriyseniz bu losyonu sadece haftada bir kullanın.

Fiyat: 100ml için Rs 410/-

Değerlendirme: 4.5/5

Nihai Karar:

İnatçı kepek sorunlarınız ve kuru, kaşıntılı bir saç deriniz varsa bu ürünü denemenizi tavsiye ederim. Bu losyon iyidir, ancak kepekten tamamen kurtulmak zaman alır, bu nedenle tek seferde temizlemeyi bekleyemezsiniz. Yavaş bir işlemdir, bu yüzden bu losyonu uygulamaya devam edin. Bununla birlikte, saç derisindeki kaşıntı ve pullanma 2-3 uygulamada kesinlikle azalır, bu kesinlikle bir artı puandır. Bu üründen böyle bir sonuç beklemediğimi söylemeliyim ama benim için gerçekten çok iyi oldu.

Genel olarak, ürünü kepek gidermede oldukça yardımcı olması için yaptım ve asıl şey, çay ağacı yağı, çemen otu gibi saç sorunlarına çok iyi gelen maddeler içermesi. Tek şey güçlü kokusu, bunun dışında bu losyon hakkında olumsuz bir şey bulamıyorum. Losyon, kepek nedeniyle oluşan kızarıklık veya kaşıntıyı gidermede iyi bir iş çıkarır, bu nedenle bu ürün satın almaya değer!

Not: Saç deriniz aşırı derecede hassassa veya kızarıklık veya sivilce varsa, durumu kötüleştirebileceğinden ürünü doğrudan saç derinize uygulamadan önce bir yama testi yapın. Yani dikkatli ol!

Kepek, saç büyümesini durdurduğu ve bazen akne sorunlarına neden olduğu için saçınız için iyi değildir, bu nedenle tedavi ettirmek daha iyidir. Bu ürün sizin için işe yaramazsa, lütfen başka bir saç sorunu olabileceğinden lütfen bir dermatoloğa gidin, bu nedenle mümkün olan en kısa sürede bir dermatoloğa danışmanız iyi olur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir