Saç trendleri: Tokalar ve aksesuarlar

Şimdi en sevdiğim saç aksesuarlarımı toplama zamanı!

Artı bir uyarı, Shopbop indirimi şimdi başladı, böylece kodla tasarruf edebilirsiniz BAHAR.

Saç tokaları ve saç tokaları hala ilgi odağında ve ben bunun için buradayım.

Saçlarınızla mücadele ediyorsanız, bir aksesuar eklemek, görünümünüzü yükseltmenin anında bir yoludur. Aksesuarınız tüm dikkatleri üzerinize çekecek ve saç derdiniz unutulacak.

Bu klasik yuvarlak klips, her gün veya bir etkinlik için atkuyruğu giymenin çok basit bir yoludur.

Eşarplar ve saç bantları sade bir kıyafete renk katıyor ve bir dizi eski eşarplarım var. Şekilli saç bantlarına yönelik bu yeni trend, tuhafiye ve saç aksesuarlarını bir araya getiriyor.

Bu NAMJOSH süslemeli kafa bandı, alçak bir topuz veya at kuyruğunu anında yükseltir. Kafa bandının tasarımı gerçekten göze çarptığı ve saçınızı şekillendirmeye yardımcı olduğu için kıvırcık saçlar için de harikadır.

Saçta biraz sevgi olmadan Hair Romance olmazdı!

Her zaman sevimli kalp aksesuarları arayışındayım ama şirin ve şirin arasında ince bir çizgi var. Bu sedef kalp sade ve sofistike. Ayrıca gerçekten kontrast oluşturduğu ve göze çarptığı için koyu saçlarda harika görünüyor.

Yerel Aussie indie markası Husskie, yakın zamanda en inanılmaz aksesuar koleksiyonunu piyasaya sürdü. Hangi boncuklu çantayı alacağıma karar vermeye çalışıyorum ve bu bağa şeklindeki dikdörtgen tokalar çok güzel. Günlük kullanım için klasik ve saç stilinizi yükseltmenin şık bir yolu.

Trendler gelip geçici, klasikler ise kalıcı olduğu için, bu Panama şapkası benim gözümde bir kazanan. Sofistike bir şapka, kötü bir saç günü için benim yedeğimdir ve aynı zamanda güneşten de korur. Bu Madewell Panama gibi daha küçük bir şapkayla, içerideyken onu çıkarmak zorunda kalmazsınız, böylece hiç kimse saçınızın altından gerçekte nasıl göründüğünü öğrenemez.

Saç aksesuarı oyunun şu an nasıl gidiyor? Saçına ne takıyorsun?

Shopbop, Hair Romance’da reklam veriyor ve aynı zamanda çevrimiçi alışveriş yapmak için en sevdiğim yerlerden biri. Hair Romance’ı destekleyen markaları desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir