Şampuan, Saç Kremi, Yüz Yıkama ve Losyon

NEUD Havuç Tohumu Şampuanı, Saç Kremi, Havuç tohumu yüz yıkama ve Losyon:

Havuç Tohumu saç, saç derisi, yüz ve vücut derisi için faydalı olduğu bilinen eski bir gizli bileşendir. NEUD, havuç tohumu özleri içeren ürün yelpazesini ortaya çıkardı. 4 yeni ürün piyasaya sürdüler: Cildinizi ve saçınızı sağlıklı ve genç tutmak için Nemlendirici losyon, Saç kremi, Şampuan ve Yüz yıkama. NEUD’nin bu havuç tohumu ürünlerinde benzersiz olan şeylere bir göz atalım…

NEUD Havuç Tohumu Şampuanı Erkekler ve Kadınlar için:

Hepimiz o parlak ve güçlü kilitleri arzu ederiz. NEUD Havuç Tohumu şampuanı, saçın gerilme mukavemetini arttırdığı ve onları pürüzsüz ve yönetilebilir tutmasıyla bilinen havuç çekirdeği özleri içerdiğinden yeni şampuanınız olabilir. Şampuan zararlı kimyasallar içermez ve bu sayede doğal yağları kaybetmeden parlak saçlar bekleyebilirsiniz. Kimyasal yüklü şampuanlar saç derinizi kuru ve pul pul dökebilir. Bununla birlikte, havuç tohumu içeren NEUD şampuanı, A vitamini ve karotenler artı parlak saçlar için zorunlu olan karotenoidleri içerdiğini iddia ediyor. Havuç tohumu, sizi hafif kafa derisi enfeksiyonlarından ve kepekten koruduğu bilinen Ducol ve Carotol’un bir güç merkezidir. NEUD havuç tohumu kremi ile devam etmek için saçınıza masaj yapın ve zengin köpüğü yıkayın. Havuç tohumlarındaki limonen ve karvon rahatlatıcı özelliklere sahiptir. Bu nedenle, kir yağını ve kiri yıkayın ve havuç çekirdeği özleri içeren yeni NEUD şampuanı kullanarak saç derinizi canlandırın!

NEUD Havuç Tohumu Erkekler ve Kadınlar İçin Saç Kremi:

Havuç tohumu özü, tedavi edici ve yatıştırıcı özellikleri nedeniyle eski çağlardan beri kullanılmaktadır. NEUD şampuanını yıkadıktan sonra, tüm saç tiplerine ve dokularına uygun, yepyeni NEUD havuç tohumu saç kremi ile devam etmelisiniz. Saç kremi hem erkekler hem de kadınlar tarafından saç uçlarına daha fazla odaklanarak kullanılmalıdır. Havuç tohumu kremi ile ilgili benzersiz olan şey, saçımızın yaşamak zorunda olduğu günlük kirliliğin neden olduğu hasarı önlediği bilinen karoten, A vitamini ve alfa, beta ve gama karotenleri içermesidir. Ayrıca saçınızı zararlı UV radyasyonundan bir dereceye kadar koruyacaktır. Saçlarınızı ağırlaştırmadan parlak ve parlak bir görünüm kazandıracaktır. Saçınız kolayca kırılıyorsa ve bu can sıkıcı kırık uçlardan rahatsızsanız, saç kreminizi değiştirmenin ve NEUD havuç tohumu saç kremi denemenin zamanı geldi!

NEUD Havuç Tohumu Erkekler ve Kadınlar için Yüz Yıkama:

Yüz derisi vücudun geri kalanından daha incedir ve gözeneklerimiz kirlilik nedeniyle tıkanabilir ve her gün karşılaştığımız serbest radikaller, güneş ve diğer çevresel stresler nedeniyle zarar görebilir. Kir, kir, aşırı sebum ve hasar cildimizin kuru, kırışık ve kirli görünmesine neden olabilir. NEUD Havuç tohumu yüz yıkaması kurtarmaya! Toprak-sıcak bir kokuya sahiptir ve serbest radikalleri nötralize edecek, cildinizi kurutmadan temizleyecek ve tazeleyecek antioksidanlar, karotenler ve karotenler içerir! Uzun bir iş gününden sonra cildimizin ihtiyacı olan şey budur. Havuç tohumlarındaki oleik asidin, dermatite neden olabilecek enzimleri önlediği bilinmektedir. Bu yüz yıkama doğal olarak pH dengelidir ve geraniol cilt iltihabını da bir dereceye kadar hafifletecektir! Tüm cilt tipleri için uygundur, değişiklik ve daha iyi bir şey arıyorsanız, NEUD havuç tohumu yüz temizleyici tam size göre!

NEUD Havuç Çekirdeği Nemlendirici Erkek ve Kadın Losyonu:

Çok ihtiyaç duyduğu neme sahip olmayan kuru ve gergin cilt, sadece daha hızlı yaşlanma şansına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda ince yüz ve vücut cildinizin daha hızlı yaşlanmasına neden olacağından uzun vadede iyi değildir. Cildi iyi nemli tutmanın önemini yeterince vurgulayamayız. Cildimizi ve vücudumuzu sağlıklı tutmak için neredeyse su içmek kadar önemlidir. Bu nedenle yüz ve vücut için NEUD havuç tohumu nemlendirici losyon kullanılması önerilir. Temiz cilde, tercihen yüz yıkamasını kullandıktan sonra yukarı doğru hareketlerle uygulayın. Losyon cildi besler, cildinizin elastikiyetini artırır ve gençleşmesini sağlar. Losyon, zararlı serbest radikalleri nötralize etmek için gerekli olan anti-inflamatuar özelliklere ve antioksidanlara sahiptir. Küçük yaraları iyileştirecek, kırışıklık oluşumunu önleyecek ve yeni cilt hücrelerinin oluşumunu teşvik edecektir. Yumuşak, nemli ve sağlıklı bir cilt istiyorsanız NEUD’nin Nemlendirici losyonunu deneyebilirsiniz!

Merak ediyorsanız ve Havuç Çekirdeği Özlü NEUD Ürünlerini denemek istiyorsanız,

NEUD HAVUÇ TOHUM SERİSİNİ DENEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Görüntü Kaynağı: 1 *Sponsorlu gönderi. (Tüm ürün resimleri ve açıklamaları markanın web sitesinden alınmıştır. Bu sponsorlu bir gönderidir. Satın almadan önce resmi web sitesindeki önlemleri ve diğer ürün bilgilerini okuyun)

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir