Sıradan Kafein Çözümü %5 + EGCG İncelemesi

Koyu halkalar herkesin hayatının bir parçasıdır ve kimse onlara sahip olmaktan hoşlanmaz. Sonunda onları kapatıcı ile kapatıyoruz çünkü yapılabilecek başka bir şey yok. Pekala, bu göz altı torbalarını gözle görülür şekilde çıkarmak için uygulanabilecek bazı kremler, serumlar veya maskeler var.

Birden çok nedene bağlı olarak ortaya çıkanlar vardır. Oluşma nedenlerinden bazıları şunlardır: genetik, daha az uyku, yaşlanma, stres, hormonal dengesizlik, aşırı ekran süresi ve beslenme eksiklikleri. Diğer bazı nedenler demir eksikliği veya anemidir. Koyu halkalar ciddi bir sağlık durumu olarak görülmese de kontrol edilmek ve buna göre ilaç almak her zaman iyidir.

Günümüz dünyasında, dizüstü bilgisayarlarda veya bilgisayarlarda çevrimiçi olarak geceleri geç saatlere kadar çalıştığımız için koyu halkalar herkes için bir endişe kaynağı olmuştur. Koyu halkaları kapatmak için kapatıcılar kullanabiliriz ancak bunları doğru ürünlerle tedavi etmek her zaman iyidir. Koyu halkalardan tamamen kurtulmak kesinlikle bir sorun olabilir ve çok sabır gerektirir, çünkü piyasadaki hiçbir ürün koyu halkaları dakikalar veya günler içinde tedavi edemez.

Bugün çok ünlü bir marka olan The Ordinary’nin göz altı kafein çözümünü inceleyeceğim. Bu solüsyon koyu halkalar ve ince çizgiler için çok iyi olduğunu bildiğimiz kafein içerir. Kafein ayrıca şişkinliği ve serbest radikalleri azaltmaya yardımcı olur.

Ürün hakkında:

Sıradan kafein solüsyonu %5 + EGCG, göz çevresi pigmentasyonu ve şişkinlik görünümünü azalttığını iddia eden bir göz altı solüsyonudur. Marka, koyu halkaları ve şişliği etkili bir şekilde ortadan kaldırdığını iddia ediyor.

Doku:

Bu kafein çözeltisi, dokuda sulu bir serumdur. Bu çözeltinin rengi altın rengidir.

Formül son derece hafiftir ve cilde uygulandığında yağlı veya yağlı hissetmez. Yine de, birkaç saniye uyguladığınızda biraz ağır hissedecek, ancak kısa sürede cilt tarafından emilecektir.

Koku:

Bu solüsyonda herhangi bir ilave koku yok ki bu benim ve göz altı ürünlerinde koku sevmeyen insanlar için mükemmel.

Ambalajlama:

Serum, herhangi bir yüz serumu gibi bir cam şişede gelir. Cam şişe, gerekli miktarda ürünü almaya yardımcı olan bir damlalık ile birlikte gelir.

Bu çözümün ambalajı basit ama çok klas. Ne çok fazla ne de çok az, minimal demek istiyorum. Ambalajı çok seviyorum. Ayrıca, bileşenlerin listesi şişenin arkasında belirtilmiştir. Yani, genel olarak ambalaj iyidir.

Benim görüşüm:

Bu ürünü gerçekten denemek istediğim için yaklaşık 2 ay önce Sephora’dan sıradan kafein göz altı çözümünü aldım. O zamandan beri bu ürünü kullanıyorum.

Ürünle ilgili her şey iyi, doku, koku ve ciltte nasıl bir his veriyor ama inanıyorum ki koyu halkalar üzerinde pek bir şey yapmıyor.

Bir aydır günde 2 kez kullanıyorum ve koyu halkalarımda gözle görülür bir fark görmedim. Benim için en büyük sorun göz altı morluklarıydı ve bunun için bu çözümü satın aldım. Onları 20 gün ve daha sonra bir ay kullandıktan sonra hiçbir değişiklik yapmadım. Yine de kullandım çünkü bir süre sonra göz altı bölgemde bir değişiklik göreceğimi umuyordum ama bu şimdiye kadar olmadı ve görmek için kullanmaya devam edeceğim. Göz altı şişkinliği derken bende öyle bir durum yok ama bir çok kişiden bu çözümün şişliğe iyi geldiğini duydum.

Koyu halkalar için bu göz altı serumuna yatırım yapmak kesinlikle iyi değil diyebilirim çünkü sizi hayal kırıklığına uğratacak, gözlerinizin altında muazzam bir şişlik varsa bunu yapın. Koyu halkalar için, üzerinde gerçekten çalışan ve onları ortadan kaldıran başka bir şeye ihtiyacınız olacak. Vitamin koyu göz altı bölgelerini aydınlatmaya yardımcı olduğundan, içinde C Vitamini bulunan bir göz altı kremi satın alın.

Temel olarak, koyu halkaları gidermek söz konusu olduğunda, bu kafein solüsyonu dürüst olmak gerekirse o kadar fazla yapmaz, ancak göz altı alanını aydınlatır. Göz altı şişkinliğini ve nemini azaltmaya yardımcı olur, ancak koyu halkalar için çok az şey yapar.

Çok kötü koyu halkalarınız varsa, bu çözümü satın almak size yardımcı olmaz. Aşırı donuk ve şiş gözleriniz varsa bu çözüm tam size göre. Buna ek olarak, gece uykusundan hafif koyu halkaları olan biriyseniz, bu ürün sizin için işe yarayabilir. Genetik, hepimizin bildiği gibi koyu halkalar söz konusu olduğunda önemli bir rol oynar ve genetik kaynaklı şiddetli koyu halkalar söz konusu olduğunda, bu ürün ne olursa olsun size yardımcı olmaz, bu nedenle bir dermatoloğa danışmak daha iyi bir çözüm olacaktır.

İçindekiler:

Aqua (Su), Kafein, Maltodekstrin, Gliserin, Propanediol, Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Hyaluronik Asit, Oksitlenmiş Glutatyon, Melanin, Glisin Soja (Soya Fasulyesi) Tohum Ekstresi, Üre, Pentilen Glikol, Poliakrilat Ksozit, Hidroksietil selüloz , Laktik Asit, Dehidroasetik Asit, Trisodyum Etilendiamin Disüksinat, Propil Gallat, Dimetil İzosorbid, Benzil Alkol, 1,2-Heksandiol, Etilheksilgliserin, Fenoksietanol, Kaprilil Glikol.

Nasıl kullanılır:

Elinizin üstüne bir veya iki küçük damla kafein solüsyonu alın ve her iki göze eşit olarak uygulayın. Yapışkanlık hissedeceği için ürünü çok fazla sürmeyin.

Göz altı bölgesinde nemlendirme sağlamak için hem sabah hem de gece kullanabilirsiniz.

Fiyat: 7.50 $ veya 1400 Rs/- (Fiyatlar değişebilir)

Oran: 3/5

Nihai Karar:

Göz altı için bu ürün beklentilerimi karşılamadı. Yine de vegan olması, kokusu olmaması ve şişkinliği azaltması gibi birçok olumlu yönü vardır.

Göz altı şişkinliği ile mücadele etmek asıl endişenizse, o zaman bunu birkaç gün içinde yaptığı gibi bu çözüme gidin. Ayrıca, bu serum göz altı parlamasını ve donukluğu gidermeyi sağlar. Bu sorunlar, bu göz altı çözümü kullanılarak çözülebilir.

Bu ürünü denemenin hiçbir zararı yoktur ve kesinlikle hiçbir yan etkisi yoktur, bu nedenle tamamen satın alabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir