The Face Shop Water Fit Tint İncelemesi (Rose Pink)

Merhaba bayanlar!!

Bugün Face Shop Water Rose Tint’i inceliyorum. Bunu çok uzun zamandır kullanıyorum ve şimdi bunu incelemeye karar verdim.

Yüz mağazası, cilt bakımı ve güzellik ürünleri üreten bir K güzellik markasıdır (Kore).

Ürün hakkında:

Bu, doğal rengi elde etmek için dudaklarımızda ve yanaklarımızda kullanılabilen suya uygun bir renktir.

Markaya göre, bu renk tonu gün boyu kalıcı doğal bir kızarma yaratır ve bu jel renk tonu dudaklarda gradyan bir etki yaratmak için kullanılabilir.

Doku/Kıvam:

Bu renk tonunun dokusu çok hafiftir, suludur ve yanaklarda veya dudaklarda kolayca kayar. Son derece pigmentlidir,

Dudaklarda veya yanaklarda kullanıldığında, yalnızca bir kaydırma size çok fazla renk verir ve böylece daha fazla uygulamanıza gerek kalmaz.

Gölge:

Adından da anlaşılacağı gibi, gölge pembe renktedir. Çoğunlukla sadece kırmızımsı taraftadır.

Bu renk tonunun başka tonları da mevcuttur, böylece onları da kontrol edebilirsiniz. Kalan tüm tonlar kırmızı tonlarındadır, bu nedenle tercihinize ve ten renginize göre seçim yapın. Diğer tonlar Cherry Kiss, Pink Mate, Red Signal ve Picnic Red’dir.

Koku:

Bu su tonunun ağır bir kokusu vardır. İçinde çilek+gül kokusu var.

Bazı insanlar güzellik ürünlerinde ağır kokuları sevmez, bu yüzden bu insanlardan biriyseniz bu renk tonunun kokusu sizin için bir sorun olabilir. Bu kokuyu böyle umursamıyorum.

Ambalajlama:

Doe ayak aplikatöründen oluşan ruj gibi bir tüp ambalaj içinde gelir. Ambalaj şeffaftır ve renk tonunun rengi sadece dışarıdan görülebilir.

Renk tonu tüpün tabanına yazılmıştır. Ambalaj seyahat dostu ve güzel görünüyor.

Benim görüşüm:

anladım FACE SHOP WATER FIT TINT gölgede Nykaa’dan 01 ROSE PINK. Bu tonu ilk kez yanaklarımda kullandım, cildimde duruşuna kesinlikle bayıldım. Su bazlı olduğu için çok hafiftir. Kolayca karışıyor ve bunu yanaklarınıza uygulamak için fırçaya ihtiyacınız yok, parmaklarınız yeterli. Ben daha çok allık olarak kullandım ve çok beğendim. Bu renk tonu doğal bir allık rengi verdiği için başka bir toz allık sürmenize gerek yoktur. Yanaklarda 2-3 küçük nokta yanaklara sanki yanak renginizmiş gibi doğal bir pembe renk verir!

Bu tonu dudaklarıma uyguladığımda, üzerimde duruşu hoşuma gitti. Bu renk yüzü anında aydınlatır ve ten rengime çok yakışır. Bu gül rengi tüm cilt tonlarına uygundur. Bu tonu dudaklarınıza uyguladığınızda anında yerleşir ve mat bir bitiş sağlar.

Bu renk kurutmuyor ama dudaklarınıza sürdüğünüzde altına dudak balsamı sürmekte fayda var. Uzun süreli kalıcılığı vardır, günde 4-5 saat dudaklarda kalabilir. Tamamen su geçirmezdir, bu nedenle yeseniz veya içseniz bile renk bozulmadan kalır.

Bu renk tonu, fayda rengine çok benzer. Buna Benefit renk tonunun bir kopyası da diyebiliriz. Bulduğum tek fark fiyat. Benefit olanı bundan çok daha pahalı. Öyleyse, pahalı bir renk tonu satın almak istemiyorsanız, ancak iyi bir renk tonu, o zaman bu Face shop su tonu, hiç şüphesiz gitmeniz gereken renktir. Her ikisinin kalitesi karşılaştırıldığında, bu iki renk tonu da aynı ürün kalitesine sahiptir.

Bu ürünü yanaklarınıza hafif bir renk vermek için de günlük olarak kullanabilirsiniz. Parti makyajında, düğünlerde, ofiste vb. iyi görünüyor.

Bu tonu o kadar çok kullandım ki bunu bitirdim ve şimdi bir tane daha almam gerekecek.

Nasıl kullanılır:

Bu renk tonunun birlikte geldiği aplikatörü kullanın ve aplikatörü dudaklar boyunca kaydırın. Ağzın iç köşelerini ve yayı tanımlamak için sivri ucu kullanın.

Sadece ruj olarak kullan, bu kadar kolay. Yanaklarda, aplikatörü yanaklarda 2-3 nokta yapmak için kullanın ve ardından parmaklarınızla hafifçe ovalayın.

İçindekiler:

Su, Butilen Glikol, Gliserin, 1, 2-heksandiol, Dipropilen Glikol, Amonyum, Akriloildimentiltaurat/Vp Kopolimer, Poliakrilat Çapraz Polimer – 6, Peg-60 Hidrojene Hint yağı, Fenoksietanol, Kırmızı 40, Koku, Kırmızı 22, T-butil Alkol

Fiyat: 549 Rs/- 5gm için

Oran: 5/5

Nihai Karar:

Bu suya uyan renk tonu, bir yüz renk tonunda aradığınız her şeye sahiptir. Kullanımı kolay ve cildime uygun olduğu için bu yüz tonunu seviyorum. Hem dudakta hem de yanaklarda kullanılabildiği için çok amaçlı ve bu iki bölgeye de çok yakışıyor ki bu benim kesinlikle hoşuma gidiyor. Yanaklara sürüldüğünde doğal bir görünüm verir ve güzel görünür.

Fiyat aralığı iyi. Bütçe dostu ve bu fiyata çok iyi bir ürün bence cebimiz için harika.

Genel olarak, bu renk tonu satın almaya değer ve bu renk tonunda herhangi bir eksilerini bulamadım. Tüm gölgeler çarpıcı ve günlük olarak giyilebilir, sadece bu yüz mağazası kesinlikle farklı cilt tonlarına uyan tonları dikkate almamıştır, böylece ten renginize en uygun tonu kendiniz bulabilirsiniz. Bu tonu kişisel olarak kullanıyorum ve onu aldığımdan beri seviyorum, tüm makyaj bu renk tonuyla iyi görünüyor.

İlk defa bir yüz mağazası ürünü kullandım ve ürünlerinin kalitesinden etkilendiğimi söylemeliyim. Bu yüzden, bu yüz dükkanı su tonunu satın almanızı tavsiye ederim ve bu ürünü de seveceğinizden eminim!

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi Çalışıyor mu?

Everteen Kadınlar için Anında Klozet Dezenfektanı Spreyi-Ürün Açıklaması: Everteen Klozet Dezenfektanı, kadınlar için güvenli, etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir